Adaya Veda Eden Berna Öztürk Şok Açıklamalarda Bulundu

Survivor 2017 yarışmasının sevilen isimlerinden olan ancak yarışmada rakiplerinden daha az SMS oyu alarak adaya veda eden Berna Öztürk, ‘’Survivor Panaroma’’ ekranlarına çarpıcı açıklamalarda bulundu;

Adaya Veda Eden Berna Öztürk Şok Açıklamalarda Bulundu
Dünyanın en zor yarışması olan Survivor da ünlüler takımında mücadele veren ve takımın başarılı isimleri arasında yer alan Bena Öztürk, eleme adayı olduğu ilk pota da yarışmaya veda etti. Yarışmanın sevilen isimlerinden olmasına karşın rakiplerinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden DJ Bena, daha sonra ‘’Survivor Panaroma’’ programına katılarak burada yarışma hakkında açıklamalarda bulundu. Yarışmada yapılan bir kulis sebebiyle kalamadığını ve bu durumu da adaya veda ederken gündeme getiren başarılı yarışmacı, daha sonra ise İlhan Mansız hakkında açıklamalarda bulundu.
İlhan Mansız’ın genel performans tablosunda yedinci sıraya gerilemesini gündeme alan Bena, isminin potaya çıkış sebebinin de ünlü futbolcudan dolayı olduğunu belirtmişti. Bununla birlikte İlhan’ın iyi bir yarışmacı olduğunu ancak bu hafta ünlüler takımının atlet ismi olan Sema ile geride kaldığını belirten yarışmacı, adaya veda ettiği sırada da çok ciddi anlamda üzüntü yaşamıştı. Aynı zamanda İlhan Mansız’ın son zamanlarda performans anlamında çok büyük bir düşüş yaşamasının ana sebebinin artık çok daha fazla konuşmaya başladığı yorumunu yapan yarışmacı, dünya yıldızı futbolcunun yarışmaya çok iyi bir şekilde başladığını ancak şuanda böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirterek sözlerine devam etti.

Meğer 15 Yıl Önce Birlikte Olmuşlar

Survivor 2016 da çok büyük bir başarı sergileyen ve yarışmada önemli bir yer kat eden Yunus Günçe’nin Survivor 2017’den geçtiğimiz günlerde elenen Bena Öztürk ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Survivor Panaromaya konuk olan Yunus Günçe, 15 yılı aşkın bir süre önce Bena ile birlikte olduğunu ve uzun zaman olduğunu belirtti.

Hakan Hatipoğlu Espriyi Patlattı

Panaroma programının yorumcusu olan ve Survivor da 2 kere mücadele vererek 2’sinde de şampiyon olamayan Hakan Hatipoğlu, ‘’Bunlar tekrar sevgili olurlar, Yunus bayağı yürüyor şuan’’ diyerek espriyi patlatmasının ardından konuklar oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 17:41

YORUM EKLE