Çocuk Yapamadılar, Sebebini Duyunca Şaşırdılar

Çin'de evli bir çift 4 yıldır evli olmalarına rağmen ve türlü denemelere rağmen çocuk sahibi olamıyorlardı. Yapılan son doktor kontrolünde ise neden çocuk yapamadıklarını öğrenince şok oldular.

Çocuk Yapamadılar, Sebebini Duyunca Şaşırdılar

Çin'de isimleri paylaşılmayan evli bir çift, 4 yıllık evliliklerini bir çocuk yaparak taçlandırmak istiyorlardı. 4 yıllık süre boyunca bir türlü çocuk sahibi olamayan çift, bu durumun nedenini öğrenmek üzere sonunda doktorun yolunu tuttular ve yapılan kontroller sonrasında çifti ve dünyayı şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Çocuk sahibi olmak için doktora giden çiftin öğrendiği gerçeğin sebebi ise akıllara durgunluk verdi. 24 ve 26 yaşındaki çiftin çocuk sahibi yapamamasının nedeni ise anne adayının halen bakire olmasıydı.

ŞİMDİ HAMİLE

4 yıl süre boyunca tüm yolları denemelerine rağmen çocuk sahibi olmayı başaramayan çift, kadın doğum uzmanı Liu Hongmei'den öğrendikleri gerçek sonrasında tavsiyeler aldı ve çiftin şimdi bir çocuk beklediği öğrenildi. Liu Hongmei, yapılan kontrollerden önce kadının cinsel ilişki sırasında çok fazla acı hissettiğini söyledikten sonra check-up yapıldı.Anne adayı genç kadının halen bakire olduğu ortaya çıktığında ise aslında çiftin uzun süredir yanlış şekilde cinsel ilişkiye girdiği öğrenildi.

Kadın doğum uzmanı Liu Hongmei'nin verdiği açıklamalara göre 4 yıldır sağlıklı bir şekilde çocuk yapmak için uygun şartlara sahip olan çiftin çocuk yapaması büyük şaşkınlık yaratırken, yapılan kontroller sonrasında kadının aslında en başından beri bakire olması ise şaşkınlığı ikiye katlamış. Bugüne dek yanlış şekilde cinsel ilişkiye girdiği öğrenilen çift, aldığı bilgiler sonrasında hamileliği elde etmeyi başarmış.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 17:40

YORUM EKLE