Çukur Yüzüklü Adam Baykal Bey mi? Baykal Bey Geri Mi Dönecek? Yüzüklü Adamın Gizemi Çözüldü!

Çukur dizisi hayranları buraya bakmalı çünkü çok ilgilerini çekecek bir yazımız var! Çukur'da Yüzüklü Adam'ın Baykal Bey olup olmadığı ile ilgili söylentiler dolaşıyor. Merak edenler yazımızı okuyarak öğrenebilirler...

Çukur Yüzüklü Adam Baykal Bey mi? Baykal Bey Geri Mi Dönecek? Yüzüklü Adamın Gizemi Çözüldü!

Çukur Yüzüklü Adam Kim?

Show TV ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından ilgi ile takip edilen Çukur dizisinde herkesin ağzını açık bırakan bir sahne izledik. Telefon ile bir kişi Baykal Bey dedi ve bu kelimelerin duyulması ile birlikte Çukur’da Beyefendi’nin ölüp ölmediği konusunda tartışmalar ortaya atılmaya başlandı.

Çukur dizisi karakterlerinden biri olan Baykal Bey karakterinin yaşayıp yaşamadığı konusunda tartışmalar yaşanıyor. Ortaya Yüzüklü Bey çıktı ve bu kişinin Baykal Bey olduğu söyleniyor. Gerçekten öyle mi?

Çukur Dizisinde Yüzüklü Bey Baykal mı ?

Show TV’de yayınlanan ve herkes tarafından çok sevilen aynı zamanda izlenen dizisi Çukur’da ortalık çok karıştı. İzleyenlerin kafasında Baykal Bey geri mi dönüyor? Sorusunu oluşturan sahneler büyük ses uyandırdı. Son yayınlanan bölümde Baykal Bey telefon açtı ve Çukur’da herkesin morali bozuldu. Merak edilen ise telefonu açan Baykal ile onların düşündüğü Baykal ile aynı kişinin olup olmadığı. Dizinin tecrübeli senaristleri izleyicilerin kafalarında büyük bir karmaşa yaratmayı başardı. İzleyiciler tarafından Baykal Bey’in geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor.

Baykal Bey Geri Mi Döndü?

Çukur dizisinin Beyefendisi, son zamanlarda Salı günleri yayınlanan Halka dizisinde boy gösteriyor. Bu durumda Baykal Bey’in geri dönmesi mümkün değil fakat karakterin ölmediği daha önce de birçok kere ifade edilmişti. Sonraki sezon mu dönecek yoksa bu sezonun ilerleyen bölümlerinde mi dönecek bilinmiyor fakat Baykal Bey’in dönüşü yakın bir zaman içinde olacak gibi duruyor.

Bunun yanında Çukur dizisinde Yüzüklü kişinin Baykal Bey olduğu kesinleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 22:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler