Game Of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! GoT Hangi Kanalda Yayınlanacak? Şifreli mi Şifresiz mi? Kanalda Mı Yayınlanacak?

Dünyanın en çok izlenen dizileri kategorisinde ve en beğenilen diziler listesi İMDB'de birinci sırada olan Game Of Thrones dizisinin final sezonu olan 8. sezon 1. bölümü yayınlanıyor. Birçok insan tarafından uzun süredir beklenen gün geldi. Peki Game Of Thrones 8. sezon 1. bölümü hangi kanalda yayımlanacak? GoT yeni sezon ilk bölümü şifreli mi yayımlanacak? Game Of Thrones dizisinin final sezonu ilk bölümü saat kaçta yayımlanacak? Diziyi şifresiz hangi siteden izleyebilirim? İşte detaylar.

Game Of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! GoT Hangi Kanalda Yayınlanacak? Şifreli mi Şifresiz mi? Kanalda Mı Yayınlanacak?

Game Of Thrones hangi kanalda yayınlanacak?

Dünyanın en çok izlenen dizisi ve bölüm başı harcamalarıyla zirvede olan Game Of Thrones 'in yeni sezonu için geri sayım sona eriyor. Final sezonunun ilk bölümü 14 Nisan 2019 Pazar günü yayımlandı.

FİNAL SEZONU İLK BÖLÜMÜ SAAT KAÇTA YAYIMLANACAK?

Game Of Thrones 'in merakla beklenen final sezonu ilk bölümü 14 Nisan 'ı 15 Nisan 'a bağlayan gece saat Türkiye saati ile 04,00 'da yayınlandı. HBO tarafından yayımlanacak dizinin ilk bölümü ,herhangi bir Türk kanalında yayımlanmayacak.

Katar medya devine satılan Dijitürk tarafından daha önce yapılan açıklamada Game Of Thrones dizisinin 8. sezonunun platformda yayınlanacağı açıklanmıştı. GoT 8. sezonu Dijitürk 'te şifreli olarak yayınlanacak.

ŞİFRESİZ YAYIMLAYAN KANAL VAR MI?

Game Of Thrones 8. sezon HBO 'da ve Dijitürk 'te yayınlanacak. Dizinin Türkiye'de şifresiz yayınlandığı kanal yok. 

DİZİ SİTELERİNDE OLACAK MI?

Game Of Thrones hayranlarının en çok merak ettiği bir diğer konu ise , 8. sezonun dizi siteleri üzerinden yayımlanıp yayınlanmayacağı konusu oldu. Ancak dizinin telif hakları alınmadan dizi sitelerinde yayımlanması yasak. Birçok dizi sitesi telif hakları yüzünden kapanmak zorunda kalmıştı.

AK GEZENLER ORDUSUNDA EJDERHA

Son bölümde Khaleesi, Jon Snw ve yanındakileri kurtarmak için 3 ejderhası ile duvarın kuzeyine uçmuş ve onları kurtarmıştı ancak ölüler ordusunu görerek büyük dehşete düşmüştü. Burada Akgezen lideri Night King, Mızrağı ile Viserion isimli ejdarhayı öldürmüş ve onu akgezenler tarafına almıitı

Night King, Viserionla Duvar 'a gelmesi ve duvarı yerle bir ederek akgezenleri kuzeye doğru getirmeye ilerletmesiyle biten 7. sezon dizinin fanlarına oldukça haz aldırarak 8. sezon olan final ölümüne dair yüksek bir merak uyandırmışt.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 20:09

YORUM EKLE