Hercai Kitap Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Biyografisi

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Fenomen dizi Hercai'nin esinlenildiği kitabın yazarının bilgileri ve resimleri merak edilmeye başlanmıştı. Genç yazar, şarkı söylerken kitap yazmaya bayılıyor ve özellikle de slow şarkılar dinliyor.

Hercai Kitap Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Biyografisi

Hercai Türkiye genelinde binlerce kişi tarafından okunmuş ve şuanda çekilen dizi de reytinglerde zirve koltuğunu bırakmıyor. Hercai kitabını yazdıktan sonra büyük bir ün kazanan Sümeyye Ezel Koç’un kim olduğu araştırılıyor.

Sümeyye Ezel Koç Kimdir?

18 Haziran 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Koç, Hercai ve Hercai 2 Meftun kitaplarıyla ünlü olmuştur. Hali hazırda yükseköğrenim eğitimine devam eden Koç, reyting rekortmeni Hercai dizisinin esinlendiği bir kitaptır.

Sümeyye Ezel Koç ile ilgili görsel sonucu

Henüz genç olmasına karşın yazmış olduğu kitapla büyük bir etki yaratan Koç, şarkılardan büyük bir ilham aldığını kaydetmiştir. Müzik dinleyerek kitap yazdığını işaret eden Koç, özellikle de slow şarkılardan hoşlanıyor. En sevdiği şarkıcılardan birisi ise Sezen Aksu olarak karşımıza çıkmakta.

Hercai dizisi, Atv ekranlarında yayın hayatına devam etmekte ve henüz 5 bölüm ekrana gelmiş olmasına karşın büyük başarılara imza atmıştır. Cuma gününde olmasına rağmen reytinglerde önemli başarıları yakalayan dizi, senaryosuyla izleyicilerde derinden etkiler bırakmakta.

Hercai Dizisi Detayları

Hercai dizisi, hem intikama hem de aşka bünyesinde yer veren bir kitaptan esinlenmiştir. Başrol oyuncusu Reyyan karakterine hayat veren isim Ebru Şahin olarak karşımıza çıkarken, Miran karakterine ise Akın Akınözü hayat veriyor. İki başarılı oyuncunun birbiriyle sağladığı uyum da dizinin izlenirliğini ciddi seviyede artırıyor. Kitabın senaryolaştırılması ve büyük bir prodüksiyon ortaya çıkması da kritik bir önem taşımaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşenur
Ayşenur - 3 gün Önce

Ba-yil-dimmmm