Hızlı ve Öfkeli 8 İçin Şimdiden Nefesler Tutuldu

Dünyanın en çok ilgi gören filmleri arasında yer alan ve aksiyon dolu sahneleriyle milyonlarca kişiyi adeta sinema salonlarına çağıran Hızlı ve Öfkeli 8 için şimdiden nefesler tutuldu;

Hızlı ve Öfkeli 8 İçin Şimdiden Nefesler Tutuldu

Hali hazırda yayınlanan fragmanıyla milyonlarca kişi tarafından izlenen (The Fate Of Furious) yani Hızlı ve Öfkeli 8 için büyük  merak söz konusu. Serinin her filmine çok büyük ilgi duyulmuş ve git gide her film çok daha büyük başarılara imza atmıştır. Amerikan yapımı bir aksiyon filmi olan Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filminde yer alan oyuncular da filmin yine ilgi odağı haline geleceğine işaret etmekte. Serinin vazgeçilmez ismi olan Vin Diesel bu sefer beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkacak. Filmdeki ismiyle Dominic Toretto, serinin başından beri yakın arkadaş olduğu kişilerle ters düşmüş bir şekilde gözlemlendi.

Bu durum da filmde çok daha can alıcı sahnelerin yer alabileceğinin bir göstergesi olarak yer alıyor. Fragmanda Dominic Toretto’nun ise sevgilisi olan Letty’nin önünde başka bir kadınla olan öpüşme sahnesi büyük yankı uyandırdı. Filmin kimi hayranları bu durumu hiçbir şekilde hoş karşılamazken, bir kısmı da filmin daha heyecanlı bir hale gelebileceğini öne sürmekte.

Ünlü Oyuncu da Bu Filmde Yer Alacak

Hızlı ve Öfkeli 7’de kötü karakter rolünde yer alan Jason Statham serinin bu filminde de yer alacak. Ancak bu sefer durum hiç sanıldığı gibi değil. Hapse düşen Dwayne Jhonson ve Jason Statham kavga ederken son anda görevliler tarafından durdurulmakta. Daha sonra ise Jason Statham, ülkede büyük bir kaosa yol açan Dominic Toretto’nun yakalanabilmesi için serinin efsane ekibiyle iş birliği içine giriyor.

Paul Walker’in Ölümü Hayranlarını Hüngür Hüngür Ağlatmıştı

Filmin en başarılı oyuncularından olan ve yıllarca Hızlı ve Öfkeli de yer alarak milyonlarca kişiyi kendisine hayran bırakmayı bilen Paul Walker, geçtiğimiz yıllarda acı bir biçimde hayatını kaybetmişti. Yaptığı araba kazası sonucunda hayatını kaybeden ünlü oyuncu için dünyanın dört bir yanından hayranları onun için gözyaşı döktü. Özellikle de Paul Walker’e özel olarak yapılan ‘’See You Again’’ şarkısı büyük bir ilgi görmüştü.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 00:29

YORUM EKLE