NetFlix Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Merakla Bekleniyor!

NetFlix platformuna büyük bir giriş yapan Hakan: Muhafız ilk sezonuyla izleyicileri büyülemeyi başardı. Sevilen dizinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili gelişmeler merak edilmeye başlandı.

NetFlix Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon Merakla Bekleniyor!

NetFlix kapsamında izleyicileriyle buluşan ve platformdaki ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız ilk sezonuyla büyük bir beğeni topladı. İkinci sezonu ile ilgili soru işaretlerinin olduğu son günlerde yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Kimi rakiplerine açık ara fark atmayı başaran Hakan: Muhafız, büyük bir izleyici kitlesini arkasına almayı başardı. 7.6 IMDb puanıyla birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı dizi, büyük bir prodüksiyon ile NetFlix sayfası üzerinden ilgiyle takip ediliyor.

Muhafız 2. Sezonu Ne Zaman?

İkinci sezonun yayınlanacağı tarih konusunda yetkililerden henüz tarih ile ilgili hiçbir şey telaffuz edilmedi. Yaz aylarında yayınlanmasının kuvvetle muhtemel olduğu dizinin 3 ve 4. sezon için onay aldığı öne sürülmektedir.

Dizide Hangi Konu İşleniyor?

Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Çağatay Ulusoy, dizide Hakan isimli genci canlandırarak dizinin başrol oyuncusu olarak karşımız çıkıyor. Babasının söylediği sırlar ile Muhafız olduğunu öğrenen Hakan’ın İstanbul’u korumak gibi büyük bir görevi vardır. Üzerine giydiği gömlek ile doğaüstü güçlere kavuşan Hakan’ın yaşantısı bu görev sebebiyle alt üst olacaktır. Kendisini bir anda maceraların içerisinde bulan Hakan, İstanbul’un tehlike altında olduğunun farkındadır ve bir anda aksiyonun içerisine atlar.

Her bölümü 45 dakikadan oluşan Hakan: Muhafız dizisinde Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu gibi başarılı isimler yer alıyor. Küresel anlamda da büyük bir kitleye erişmeyi başaran dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 08:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
dasda
dasda - 3 ay Önce

bu kadar ara verilmemeli bence saçma..

Mst
Mst - 3 ay Önce

İnsanları diziden sogutuyolar bukadar gecikmesi sacma

Popüler Haberler