O Ses Türkiye de Şampiyon Adayları Belli Oldu

TV8 ekranlarının en sevilen 2 yarışmasından birisi olan O Ses Türkiye de şampiyon adayları son bölümde yapılan halk oylamasıyla belirlendi ve hangi jürinin kaç yarışmacısı olduğu açıklandı;

O Ses Türkiye de Şampiyon Adayları Belli Oldu
O Ses Türkiye 2017 yarışması son bölümde yine nefesleri kesti. İzleyenleri ekranlara kilitleyen ve çok büyük heyecanlar yaşatan yarışmada yine yetenekli yarışmacılar son turlara kalmayı başardı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük bir ilgiyle takip edilen bu yarışma programında artık yavaş yavaş sona gelinmekte. Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan ve Sibel gibi isimlerin jüri koltuğunda oturduğu yarışmada heyecanlı olduğu kadar çok daha eğlenceli bölümlere ev sahipliği yapıldı. Özellikle de jüri üyeleri arasında dostluk bağlarının olması yarışmanın seyrini çok daha farklı bir şekilde etkilemekte.

En Fazla Yarışmacı Çıkarmayı Başaran Jüri Hadise Oldu

Yıllardır O Ses Türkiye 2017 de şampiyon olamadığı için komedi unsuru haline gelen Hadise, bu yıl çok iddialı bir kadroya sahip. Yarışmada şuana kadar yarı final başarısı elde etmeyi başaran, bundan dolayı da her zaman Gökhan ve Murat’ın esprilerinde yer alan ünlü ses sanatçısı, bu yıl şampiyon olmayı adeta kafaya koydu. Yarı finale kalan yarışmacılardan 6’sı Hadise’nin.

En Az Yarışmacı Çıkaran Jüri İse Sibel Can Oldu

Ebru Gündeş’in yokluğunda yarışmaya dahil olan ünlü ses sanatçısı Sibel Can bu sezon yarışmada aradığı sesi seçti. Yarışmaya çok hızlı bir şekilde adapte olmayı başaran ve yarışmaca güzel sesiyle zaman zaman hayranlarını mest eden ünlü sanatçı, yarı finale sadece 1 yarışmacı çıkarabildi. Ünlü seslerden olmayı başaran, bu sezon ilk kez yarışmada jüri koltuğunda oturuyor olması sebebiyle böyle bir hadisenin cereyan ettiği de yapılan yorumlar arasında yerini alıyor.

Gökhan ile Hakan Yine Çok İddialı

Geçtiğimiz sezon Emre Sertkaya’nın performansıyla şampiyonluğu tadan Gökhanla Hakan bu sezonda da yine çok iddialı. Çeyrek finale toplam 5 yarışmacı çıkarmayı başaran ve şampiyon olmayı yine çok isteyen Gökhan ve Hakan ikilisi bu yıl da bir kere daha şampiyonluk tadabilir.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 15:31

YORUM EKLE