O Ses Türkiye Final Gecesinde Yarışmada Bir İlk Gerçekleşti

Milyonlarca kişi tarafından büyük bir heyecanla izlenmekte olan O Ses Türkiye yarışmasının final gecesinde yarışma tarihinde bir ilk gerçekleşti.

O Ses Türkiye Final Gecesinde Yarışmada Bir İlk Gerçekleşti
Bu sezon oldukça başarılı işler çıkarmayı başaran ve haftanın 5 günü milyonlarca kişiyi televizyon ekranlarına kilitleyen O Ses Türkiye yarışmasında bu sezonun final gecesi gerçekleşti. Gerçekleşen final de 6 yıl boyunca jüri koltuğunda oturan ancak hiç şampiyonluk elde edemeyen Hadise bu sezonun şampiyonu olmaya hak kazandı. Dodan Özer’in başarılı performansı sonrasında halk oylaması sonucunda şampiyon adayları arasında en çok oyu alarak şampiyon olan isim Dodan Özer oldu. Bununla birlikte final gecesi yayınıyla birlikte Acun Ilıcalı da reyting zirve koltuğunu bırakmadı.

Toplamda 6 Finalist Yer Aldı

O Ses Türkiye yarışmasında yaşanan muhteşem final gecesinde toplam 6 finalist yer aldı. Yarışmacılar 2016-2017 sezonun da yarışmanın şampiyonu olabilmek için büyük bir performans ortaya koydular. Seyircilerden en yüksek oyu alabilmek için harcanan bu mücadelenin yanı sıra, jüriler için hazırlanan videolar da kahkahaya boğdu.

Jüriler Tarafından Alay Konusu Olmaktaydı

Jüri koltuğunda yıllardır oturmasına rağmen bir türlü şampiyon olamayan Hadise, bu durumdan dolayı son 2 yıldır yoğun bir şekilde alay konusu olmaktaydı. Hatta vatandaşlarımız tarafından bu durum için eylem bile yapılmış ve bu durum da pek çok kişi tarafından kahkaha konusu olmuştu.

Bununla birlikte O Ses Türkiye 2016’da şampiyon olmayı başaran Emre Sertkaya da yarışmanın final bölümünde bir parça seslendirdi. Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine yarışmada Hangimsin Sen Benim parçasını seslendiren şampiyon, milyonlarca kişiyi televizyon ekranlarına kilitledi.

‘’2016-2017 Sezonunda Şampiyon Olacağım’’ Demişti

Jüri koltuğundaki makus talihini bu sezon kesinlikle yeneceğini belirten ünlü sanatçı çok büyük bir mutluluk yaşadı. Yılların içinde biriktirdiği şampiyonluk arzusu 2017 sezonunda sonunda gerçekleşti. Aynı zamanda yapımcı Acun Ilıcalı da Hadise'nin şampiyonluğunu kutlamayı ihmal etmedi. Aynı zamanda artık bu ismin de şampiyon olmasının ardından dalga geçilecek hiçbir jürinin kalmadığını da belirterek yüzleri güldürdü. 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 21:52

YORUM EKLE