Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek? Yayınlanma Tarihi Ne Zaman? Konusu Belli Oldu!

Türk sinemasının en çok izlenen film serisinin yeni filmi Recep İvedik 6 8 Şubat günü vizyona girdi. Filmin çekimleri için Longoz Ormanları'nın kiralandığı belirtiliyor ve filmin gişe rekorları kırması bekleniyor.

Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek? Yayınlanma Tarihi Ne Zaman? Konusu Belli Oldu!

Gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 6 filmi ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik karakteri sıcak kanlılığı ve agresif tavırlarıyla Türk halkının gönlünü kazanmıştır. Türkiye’de halen en yüksek izlenme rakamlarına sahip Recep İvedik serisi yeni filmiyle yeni rekorlara imza atmaya hazırlanıyor.

8 Şubat 2019’da Vizyona Girdi

Vizyona gireceği tarih araştırılmaktayken, Universal Pictures merakla beklenen film için 8 Şubat tarihini işaret etmişti. Recep İvedik 2 filmi ilk üç gün içerisinde 1 milyon 153 bin 71 kişi tarafından izlenerek en çok izlenen film olmuştur. Bir sonraki sırada ise 1 milyondan fazla izlenmeyle Recep İvedik 3 filmi rekora imza atmıştır.

Serinin altıncı filminin ise Karacabey Longoz Ormanları’nda çekildiği belirtiliyor. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar senaristliğini üstlendiği ve ürettiği film için sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu. Çok yakında ibaresi ile paylaşım yapan Gökbakar, izleyicilerin merakını uyandırmıştır.

Recep İvedik 6 Konusu Nedir?

2019’da yankı uyandıracak serinin yeni filminde Recep İvedik’in gömleğinin bir gorilin elinde bulunduğu görülüyor. Konusu noktasında büyük bir belirsizlik söz konusu olsa da, bir sonraki filmle ilgili filmin Uzakdoğu ve Afrika’da geçeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 18:32

YORUM EKLE