Survivor 12 Şubat 2019 Kim Elendi? SMS Sonuçları Kader-Okan-Atakan Arasından Kim Elendi?

Survivor 2019 büyük bir heyecana sahne olmaya devam ediyor. Bu hafta Survivor’a veda eden kişi SMS oylaması sonucu belli oldu. Kader-Okan-Atakan isimleri arasından adaya veda edecek olan isim belli oldu!

Survivor 12 Şubat 2019 Kim Elendi? SMS Sonuçları Kader-Okan-Atakan Arasından Kim Elendi?

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan kapışması büyük bir heyecana sahne oluyor. Bu hafta adadan ilk defa bir Türk elendi. SMS oylaması sonucu sürpriz bir eleme gerçekleştirildi. Kader, Okay ve Atakan arasındaki eleme konseyi ilginç olaylara sahne olacak. İşte 12 Şubat Salı akşamı elenen ve yarışmaya veda eden o sürpriz kişi…

Kader-Okan-Atakan Arasından Kim Elendi?

Survivor her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecan dolu sahneleriyle izleyiciye aksiyon dolu bir yarışma sunuyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan yarışmada ilk defa bir Türk elendi. Bu ismi ilk de fa biz araştırıp sizler için bulduk. Dün her yerde Kader’in eleneceğine dair dedikodular yayılmıştı. Fakat Kader elenmeyecek ve adada kalacak. Konsey sırasında Bora’nın açıklamaları adaya damgasını vurdu. Türkiye tarafından ilk elemenin 4 hafta sonra olması düşünülürken daha erken oldu. Melisa ve Büşra isimleri yazılmadan bu üç kişinin yazılması herkesi şoke etti. Öyle görünüyor ki bu olay yüzünden Türkiye takımı büyük bir yara alabilir.

Kader’in Durumu Ne Olacak?

Survivor 2019 Kader elendi mi elenmedi mi sizler için araştırdık. Araştırmamıza göre Kader elenmeyecek. Şu ana kadar gösterdiği performansla Survivor Türkiye’nin açık ara en iyi kadın yarışmacısı olan Kader, yarışmaya devam edecek. Atakan’ın da elenme ihtimali çok düşük. Bundan dolayı Survivor’a veda eden kişiyi ilk biz açıklıyoruz. İlk başlarda tüm takım Kader’in elenmesini istiyordu fakat Kader son futbol oyununda adeta gövde gösterisi yaparak takımın en iyisi olmayı başardı.

Elenen İsmi Açıklıyoruz: Okay

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında beklenmedik bir eleme süreci yaşanacak. Buna göre ilk elenen isim Okay olacak. Okay kendini pek tanıtamadı. Konsey sonrası ayrılırsa kendini tanıtamamanın verdiği üzüntüyü yaşayacaktır. Okay Survivor 2019 yarışmasından elenen ilk Türk ve erkek olmanın hüznünü yaşıyor.

Atakan Elenecek mi Kalacak mı?

Yarışmanın en etkili ismi şimdilik Atakan gibi duruyor. Atakan seyirciler tarafından çok sevilen bir yarışmacı. Bu yüzden yarışmaya devam edecek. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında 12 Şubat 2019 tarihinde elenen ilk isim Okay adaya veda ediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 21:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler