Survivor 2017’de En Az Oyu Alarak Yarışmaya Veda Eden İsim Belli Oldu

Türkiye’de her hafta reyting rekorlarını alt üst eden ve zirve koltuğunun tadını çıkaran Survivor 2017 yarışmasında bu hafta en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu;

Survivor 2017’de En Az Oyu Alarak Yarışmaya Veda Eden İsim Belli Oldu
Survivor 2017 yarışmasında her hafta bir yarışmacının eleniyor olması, yarışmadaki mücadeleleri de bir hayli artırmış durumda. Özellikle de oynanan dokunulmazlık oyunlarında iki takım da sonuna kadar mücadelesini ortaya koymakta. Hiçbir yarışmacı adaya veda etmek istemediği için ve üstüne üstlük rakip takımdan bir isim gönderebilmek için çok büyük mücadeleler ortaya koyulmakta.

Gönüllüler Takımı Düzene Oturmayı Bildi

Yarışmanın ilk haftalarında oynanan dokunulmazlık oyunlarında büyük bir şoka uğrayan ve büyük yenilgiler alan gönüllüler takımı, bu durumu kırmış durumda. Son oynanan dokunulmazlıklarda bütün mücadelesini sergilemeyi başaran ve dolayısıyla da galip gelmeyi bilen taraf gönüllü yarışmacılar oldu. Artık çok daha uygun stratejik kararlar almayı bilen taraf oyunun galibiyetini de almayı bilmekte. Bununla birlikte gönüllülerdeki yarışmacılar artık bireysel olarak yaşanan sıkıntıları da oyun esnasına taşımadıkları için daha fazla galip gelmeyi bilmekteler.

İletişim Ödülünün Kazananı Ünlüler Oldu

Oynanan iletişim ödülünü kazanabilmek için iki takım da birbirine karşı büyük bir heyecanla performans sergiledi. Ancak oyunun sonunda kazanan taraf ünlüler takımı oldu. Ancak oyun esnasında yine Adem ve Sabriye ikilisine bir sataşma söz konusu oldu. Fatih ile bir gerginlik yaşayan Adem, daha sonra ise bu gerginliğe Serhat Akın’ın da eklenmesiyle daha da büyüdü. Meydana gelen her tartışmada hep sonradan eklenen isim olan Serhat Akın, artık izleyicilerin de bir hayli tepkisini alıyor.

Eleme Adaylarından Adaya Veda Eden İsim Tarık Mengüç Oldu

Ünlüler takımının 2 dokunulmazlık oyununda da zafer elde edememesiyle birlikte 4 isim eleme adayı olarak gösterildi. İlk dokunulmazlığın kaybedilmesiyle oy çokluğuyla eleme adayı olarak gösterilen isim Sabriye oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Sema ise eleme adayı olarak Adem Kılıççı’yı gösterdi.

İkinci dokunulmazlık oyununun oynanmasıyla birlikte de mağlup olan ünlüler takımı 2 ismi daha elenecek yarışmacılar arasına koymak zorunda kaldı. Bu isimler ise oy çokluğuyla Tarık olurken, bireysel dokunulmazlığın sahibi İlhan Mansız ise Çılgın Sedat’ı eleme potasına koydu. Bu isimler arasında yapılan halk oylaması sonucunda ise Survivor'a veda eden isim Tarık Mengüç oldu.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 13:35

YORUM EKLE