Survivor 2017’de Sedat ve Sabriye Arasında Şok

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımının iki zıt ismi bir araya gelerek iletişim kurdu. Çılgın Sedat Sabriye’den kendisine o tür cümleleri sarf etmemesi için ricada bulundu;

Survivor 2017’de Sedat ve Sabriye Arasında Şok
Ünlüler takımında mücadele vermekte olan ancak sürekli olarak tartışma içerisinde olan Sabriye ile Sedat arasında son bölüm gerçekleşen konuşma dikkatlerden kaçmadı. Ödül oyunu sırasında yaşanan tartışmanın ardından Sabriye’den ricada bulunan Sedat, Sabriye’nin sarf ettiği cümlelerin çok ağır olduğunu belirtti. Şahsıma hakaret et ancak ‘’etek giy, kıvırma’’ gibi cümleler sarf etmesini istemeyen Sedat, bu durumu ondan rica etti.

Bana Çok Kötü Davranıyorsun

Ünlüler takımı yarışmacısı Sedat ise, ünlüler takımının başarılı ismi Sabriye’ye bulunduğu ricadan sonra yanıt aldı. Kendisine kötü davranıldığı için oda böyle cümleler sarf ettiğini belirten Sabriye, kendisine kötü davranan kişilere kötü davrandığını ifade etti. Bununla birlikte çocuklarının yarışmayı izlediğini belirten ve bundan dolayı da bu tür ifadelerin kullanılmasını istemediğini belirten Çılgın Sedat’a Sabriye’den yanıt gecikmedi. Kendisinin de ailesinin bu yarışmayı izlediğini ve kendisinin de zaafının olduğunu belirten milli boksör, durduk yere hiç kimseye bu tür cümleler sarf etmediğini belirtti.

Çılgın Sedat ve Adem Arasındaki Tartışmalar Bitmiyor

Survivor 2017’de ünlüler takımında mücadele vermekte olan Sedat ile Adem Kılıççı arasında akan sular durulmuyor. Yarışmada bireysel dokunulmazlığı kazandıktan sonra Adem Kılıççı ismini söyleyen Sedat, kılıcını milli boksöre çekti. Daha sonra ise Adem ise yazıldıktan sonra ‘’Eğer adadan gitmezsem, elenene kadar söyleyeceğim isim Sedat’tır’’ diyerek oda kılıcını çekti. Bununla birlikte sürekli olarak Sabriye ve Adem’in takımdan dışlanmakta olduğu da su götürmez bir gerçek. Yarışmanın başından beri yer alan kutuplaşma tıpkı Survivor 2016’yı hatırlatıyor.

Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu’na karşı alınan cephelerin ardından bu iki isim takımdan dışlanan isimler olmuşlardı. Ancak yine de bu isimler hiçbir zaman duruşundan ve tavrından bir adım bile geri atmamış. Böylelikle özellikle de dik duruşu ve karakteriyle milyonlarca kişinin gönlünü fetheden bu iki isim her ne kadar adaya veda etseler de pek çok yarışmacıyı da elemeyi bilmişlerdir. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 16:10

YORUM EKLE