Survivor 2017’de Ünlüler Takımında İpler Tamamen Koptu

Survivor 2017’de bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununun ardından ünlüler takımındaki ipler tamamen koptu. Ünlüler takımı oy çokluğuyla ve bireysel dokunulmazlıkla 2 aday belirledi;

Survivor 2017’de Ünlüler Takımında İpler Tamamen Koptu
Dünyanın en zor yarışması olarak görülen Survivor yarışmasında yine nefesler kesilmeye devam ediyor. Oynanan oyunların ardından yarışmacıların performansları şuanda üst düzey bir seviyeye ulaşmış durumda. Genel olarak milli atletlerin mücadele verdiği yarışmada bu sezon çok daha üstün performanslar söz konusu. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği bu yarışmada bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununda iki takımda birbirine karşı amansız bir mücadele sergiledi. Galip gelebilmek adına takımlar canlarını dişine takarak mücadele verdi.

Dokunulmazlık Oyunları Oynanan Oyunlar İçerisinde En Önemlisi

Oynanan ödül oyunları ve iletişim oyunları her ne kadar yarışmacılar için çok önemli olsa da, özellikle de dokunulmazlık oyunları büyük bir öneme sahip. Yarışmaya devam edebilmek ve karşı takımdan bir yarışmacı eksiltebilmek için avantaj olan bu oyun, kimlerin yarışmaya devam edip kimlerin etmeyeceğini belirlemekte. Bundan dolayı da yarışmaya çok daha odaklanmış gönüllüler takımı, ünlüler takımına bariz bir üstünlük sağlayabilmekte.

Yarışmanın başlarında ödül oyunlarını kazanan ancak dokunulmazlık oyunlarında istenilen mücadeleyi gösteremeyen bir gönüllüler takımı vardı. Ancak şuanda ise durum tam olarak tersine dönmüş durumda. Oynanan dokunulmazlıklara çok daha adapte ve konsantre bir şekilde çıkan gönüllü yarışmacılar, son haftalarda özellikle de bu oyunlarda bariz bir üstünlük kurmuş durumda.

Eleme Adayı 2 İsim Belli Oldu

Ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybetti ve Ada Konseyi’nde iki isim belirlemek zorunda kaldı. Oy çokluğuyla milli sporcu Şahika eleme adayı olarak gösterilen ilk isim oldu. Daha sonra ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat ise Adem Kılıççı’yı aday olarak gösterdi.

Çok Şaşırdım, Hiç Beklemiyordum

Sedat’ın kendisini eleme adayı olarak göstermesinin ardından ‘’Çok şaşırdım, hiç beklemiyordum’’ gibi cümleler sarf ederek Sedat’ı adeta ti ye alan Adem, bu durumu kesinlikle beklediğini ifade etti. Savaşı başlatan kişinin kendisi olduğunu ve halen de kendisinden bir özür beklediğini belirten Adem, ‘’Savaşı başlatan bitirir, ben başlatmadım’’ sözleriyle Ada Konseyi’ne damga vuran isimler arasında yer aldı. Tavrından ve başarısından ödün vermeyen Adem’in ise bireysel dokunulmazlığı kazanması halinde Sedat’ı yazacağı su götürmez bir gerçek olarak görülmekte.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 16:42

YORUM EKLE