Survivor 2019’da Elenen Türk Yarışmacı Belli Oldu!

Survivor yarışmasında oynanan dokunulmazlık oyununu Türkiye takımı kaybetti ve elenme potasına 3 isim çıkarmak zorunda kaldı. Bu 3 isim Okay, Kader ve Atakan oldular. Bakalım oylama sonucu adaya kim veda etmiş...

Survivor 2019’da Elenen Türk Yarışmacı Belli Oldu!

Survivor 2019 yarışmasında Türk ve Yunan takımlarının mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Takımının yarışmacıları 2. Dokunulmazlık oyununu kazandılar ve böylece iki takımda birer tane dokunulmazlık kazanmış oldu. Bunun sonucu olarak da kazananı belirlemek için yeni bir oyun oynandı. Türk takımı bu oyunu kaybetti. Yunan takımı dokunulmazlığı kazanarak takımlarından birinin elenmesine engel olmuş oldu. Türk takımı ise elenme potasına 3 kişi koydu. Yapılan oylama sonucunda elenen kişi belirlendi.

Türk Takımından Kim Elendi?

Survivor 2019 yarışmasında Türk ve Yunan takımları arasında oynanan dokunulmazlık oyununda iki takımda çok büyük mücadele sergilediler ve Yunan takımı daha iyi oynayan takım oldu. Sonuç olarak Türkiye takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti ve adasından bir yarışmacının eksileceği ekip oldular. Aralarında elenmek üzere 3 kişi belirlediler ve yapılan oylama sonucunda da adaya veda eden isim belli oldu.

Elenecek olan yarışmacıyı belirlemek için ilk olarak 3 kişi potaya kondu. Bu yarışmacılar, Okay, Kader ve Atakan oldular. Milli güreşçi olan Okay Köksal yarışmada ezeli rakiplerine karşı bütün kuvveti ile mücadele edeceğini ifade etmişti. Atakan Işıktutan ise yarışmaya katılım gösterirken İddialı, hırslı güçlü ve yeniden hırslı olduğunun altını çizmişti.

Kader Karakaya’nın yarışmaya katılırken ki söylemleri ise Türkiye Milli takımını Yunanistan takımına karşı tüm kuvvet ile en güzel şekilde temsil edeceği yönündeydi.

Yapılan oylama sonucunda yarışmaya veda eden oyuncu Kader Karakaya oldu…

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 02:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler