Survivor da Adem ve Sabriye Arasındaki Kriz Yarışmaya Damga Vurdu

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımının tartışmasız en iyi anlaşan iki ismi olan Adem ve Sabriye arasında meydana gelen tartışma gündeme bomba gibi oturdu.

Survivor da Adem ve Sabriye Arasındaki Kriz Yarışmaya Damga Vurdu
Milyonlarca kişinin seyre daldığı Survivor 2017 yarışmasında yine büyük bir hareketlilik söz konusu. Enfes mücadelelerin ortaya koyulduğu bu yarışmada her geçen gün daha kritik durumlar meydana gelmekte. Her hafta adaya bir ismin veda ediyor olması, yarışmacıların dokunulmazlıklarda ve bireysel dokunulmazlıklarda sonuna kadar mücadele sergilemesi gibi bir durum meydana getirmekte. Bu durum da yarışmada çok daha çekişmeli mücadelelerin geçmesini sağlamakta.

Her ne kadar yarışmacılar bu süreçte zorlansalar da, yarışmacıların Survivor 2017’ye devam etmek istediklerini sergiledikleri bu mücadelelerle ifade ediyor olmaları seyir zevkini de bir hayli artırmakta. Artık her 1 puanın yarışmada kalanları belirlediği bu yarışmada yarışmacılar arasındaki iletişimler de bir hayli seyircilerin dikkatlerinden kaçmıyor.

Sabriye ve Adem’in Sarf Ettikleri Sözler Dikkat Çekti

Dokunulmazlık oyunlarının oynanmasının ardından sebebi bilinmeyen bir şekilde tartışmaya tutuşan bu iki isim de birbirine karşı çok sert sözcükler söyledi. Özellikle de Adem Kılıççı’nın Sabriye’ye ‘’Sana yazıklar olsun geldiğimiz günden beri sana bakıyorum, senin için herkesi karşıma aldım, nankör’’ sözleri seyircilerin kulaklarında çınlamakta.

Yarışmanın başından beri çok iyi bir şekilde iletişim kurmakta olan iki milli boksörün böylesine bir kavgaya tutuşması büyük bir merak uyandırdı. Ünlüler takımındaki bütün yarışmacılara karşı bir farklı takım gibi mücadele vermekte olan bu iki isim arasındaki tartışmalar ise gün geçtikçe daha da hız kazanıyor.

Bu Hafta Adaya Veda Eden İsim Yine Ünlüler Takımından Oldu

Survivor yarışmasında bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda da ünlüler takımı 4 ismi yeniden potaya koymak zorunda kaldı. İki dokunulmazlığın da gönüllüler tarafından kazanılmasıyla birlikte ünlülerdeki yarışmacılar arasındaki duvarlar daha da belirgin bir hal aldı. Özellikle de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem’in potaya koyduğu isim Sedat ile birlikte Furkan, Pınar ve Şahika eleme adayı olarak gösterildi. Bu isimler arasında yapılan halk oylaması sonucunda ise Survivor 2017 yarışmasına veda eden isim Sedat oldu. 
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 02:58

YORUM EKLE