Survivor da Hiç Görülmemiş Bir Oylama Gerçekleşti

Survivor da bu sezon daha önce hiç görülmemiş anlar yaşanmaya devam ediyor. Yarışmada potaya çıkan 4 isim arasında meydana gelen durum izleyenleri adeta şoka soktu;

Survivor da Hiç Görülmemiş Bir Oylama Gerçekleşti
Dünyanın en zor yarışması olan Survivor da bu sezon izleyenler adeta şok etkisi yaşamaya devam ediyor. Yarışmada zorlu ada şartlarında mücadele vermekte olan ünlüler ve gönüllüler takımı, gösterdikleri performanslarla milyonları ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Televizyon ekranlarının en çok tercih edilen yarışmalarından olan Survivor’da oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından elenecek isimler arasında gösterilen 4 isim de belirlendi. Ancak potaya giren son 2 ismin potaya girme yöntemi ciddi anlamda şaşırttı.

İki Dokunulmazlık Oyunu da Gönüllülerin Oldu

İki dokunulmazlık oyununda da iki taraf ta çok büyük bir mücadele sarf etti ve kazanan taraf gönüllü yarışmacılar oldu. Gönüllüler takımı oynanan dokunulmazlık oyununda çok başarılı bir mücadele sarf etmiş. Böylece oynanan oyunları başarılı bir şekilde kazanarak çok büyük bir mutluluk yaşarken, ünlüler takımında taşlar yıkılmaya devam etti. Özellikle de yarışmanın başından beri tartışma içerisinde olan Adem Kılıççı ve Çılgın Sedat arasında kaybedilen dokunulmazlıkların ardından tartışmalar daha da şiddetlendi. 

llk dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte ünlüler takımı karar alarak her hafta olduğu gibi oy çokluğuyla Sabriye Şengül’ü gösterdi. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi Sema ise eleme adayı olarak Sabriye’nin yakın dostu olan Adem Kılıççı’yı koydu.

Potaya Beni Koyun!

İkinci dokunulmazlık oyununun gönüllü yarışmacılar tarafından kazanılmasının ardından ünlüler takımı 2 ismi daha elenecek isimler olarak göstermek zorunda kaldı. Potaya giren Tarık Mengüç kendi isminin yazılmasını istedi ve oy çokluğuyla elenecek isimler olarak gösterilen üçüncü isim oldu. Bununla birlikte Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül ile sürekli olarak tartışma içerisinde olan Çılgın Sedat ise bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İlhan Mansız’den kendisini potaya koymasını istedi. Süreç böyle işleyince 4 eleme adayı Tarık, Sedat, Adem ve Sabriye arasında bir halk oylaması yapıldı. Yarışmacılar arasında en az oyu alarak adaya veda edecek olan isim ise yarın belirlenecek ve bir kişi için Survivor 2017 yarışması tamamen bitecek.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 00:10

YORUM EKLE