Survivor da Oynanan Dokunulmazlık Oyunuyla Eleme Adayı 2 İsim Belli Oldu

Milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Survivor 2017 yarışmasında son bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda oyunun kazananı belli oldu ve 2 yarışmacı eleme adayı olarak gösterildi;

Survivor da Oynanan Dokunulmazlık Oyunuyla Eleme Adayı 2 İsim Belli Oldu
Dünyanın en zor yarışması olarak ifade edilen Survivor yarışmasının son bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Yarışmada her hafta bir yarışmacının elenmesiyle birlikte yarışmacılar galip gelebilmek için bütün çabasını ortaya koymakta ve tartışmalar da gün geçtikçe daha da şiddetlenmekte. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mücadele verildi ve oyunu kazanan taraf gönüllüler oldu.
Dokunulmazlığı kaybettikten sonra bireysel dokunulmazlığı alabilmek için mücadele sarf eden ünlüler takımında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ünlüler takımının en başarılı kadın yarışmacısı olan Sema Apak oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun oynanmasının ardından Ada Konseyi’nde 2 isim eleme adayı olarak gösterilmek zorunda kaldı. Oy çoğunluğuyla her hafta olduğu gibi yine potaya giren isim Sabriye Şengül oldu. Bunun yanı sıra bir isim söyleme hakkına sahip olan Sema Apak ise, Sabriye’nin yarışmadaki en yakın dostu olan Adem Kılıççı’yı potaya koydu.

Yarışmacılar Arasındaki Tartışmalar Bitmek Bilmiyor

Özellikle de Göz6 Evi erkek ve bayan şampiyonları arasındaki tartışmalar son bölümlerde bitmek bilmiyor. Yarışmaya çok iyi iki arkadaş olarak başlayan ancak daha sonra ise yarışmanın devamında tartışmalar yaşayan Erdi Ünver ve Bena Keklikler neredeyse her bölümde birbirleriyle tartışma içerisine girmekteler.
Yarışmada birleşme partisine yaklaşılmasının ve yarışmadan dokunulmazlık oyunlarının oynanmasının ardından birinin veda ediyor olması tartışmaları hat safhaya çıkarmış durumda. Her yarışmacı Survivor 2017 yarışmasına şampiyon olma hayalleriyle dahil oldukları için, tartışmaların şiddeti de her geçen gün daha da artmakta.

Bulut Gönüllüler Takımı İçin Faydalı Oldu

Eser West’in açlık sebebiyle adaya veda etmesinin ardından Göz6 Evi ikincisi olan Bulut Özdemiroğlu yarışmaya katıldı. Eser’in yokluğunda takımın gidişatının olumsuz yönde etkilenmemesi ve bir boşluğun meydana gelmemesi için yarışmaya dahil olan bu isim ise aldığı sayılarla takımına katkılar sağlamakta. 
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 01:35

YORUM EKLE