Survivor Severlerine Müjde Acun Ilıcalı’dan

Türkiye televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışması olan Survivor 2017 için, yapımcı Acun Ilıcalı yarışmanın izleyicileri için oldukça müjdeli haberler aktardı;

Survivor Severlerine Müjde Acun Ilıcalı’dan
Ülkemizde çok büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2017, yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Olağanüstü mücadelelere ev sahipliği yapan yarışma adeta izleyenleri televizyon ekranlarına kilitliyor. Milyonlarca kişi tarafından izlenen ve aynı zamanda yurt dışından da pek çok ilgi gören yarışmanın zorlu ada koşullarında geçiyor olması bir o kadar ilgi çekici.

Yarışmacıların sadece yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmesi için yeterli olan besin takviyesi alıyor olması ve sıcak hava koşullarına rağmen galip gelebilme mücadelesi sergilemesi, yarışmayı en çok izlenilebilir kılan faktörler arasında yer almakta. Bu sezonda ise genel olarak milli sporcuların yarışmada boy gösteriyor olmaları ise oynanan oyunları bir hayli zevkli bir hale getirmekte. Bununla birlikte yarışmada her hafta bir ismin Survivor hayallerine veda ediyor olması da yarışmacıların her geçen gün daha büyük mücadeleler ortaya koymasının en büyük etkenlerinden birisi.

Ünlüler Takımı Büyük Bir Dağılma Yaşıyor

Bu sezon özellikle de Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül üzerine ciddi bir yüklenme söz konusu. Geçtiğimiz sezon Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu’nun yaşadığı durumun neredeyse aynısını bu sezon da gözlemlendiğini söyleyebiliriz. Genel olarak Adem ve Sabriye’ye karşı ciddi bir kutuplaşma oluyor olması, Adem’i ve Sabriye’yi daha çok ön plana çıkarmakta. Bu durum da doğrudan en çok göze batan isimler arasında bu isimlerin yer alıyor olmasını sağlamakta.

Dolayısıyla da her hafta eleme adayı olarak gösterilen Sabriye Şengül, çok daha zorlu bir mücadele sergilemek zorunda kaldığı gibi halk tarafından takdir edilmekte. Bilhassa Adem Bozkurt’un ise saygılı ve dürüst bir duruş sergilemesi ve kendi takımına karşı mücadele sergiliyor olması da bir o kadar dikkat çekici bir yarışmacı olmasına olanak sağlamakta.

Artık Elenen Yarışmacılar Hakkındaki Yorumlar İzlenebilecek

Acun Ilıcalı Survivor yarışmasını ilgiyle takip edenler için müjdeli haberi açıkladı. Artık bu haftadan itibaren TV 8.5’ta yarışmaya veda eden isimler hakkında değerlendirmelerin yapılacağı bir programın izleyicileriyle buluşacağı bilgisi aktarıldı. Böylelikle artık yarışmayı coşkuyla takip edenlerimiz yarışmacılar hakkında yapılan değerlendirmelere bu program sayesinde erişebilecek.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 16:05

YORUM EKLE