Survivor Tarihinde Hiç Yaşanmamış Olay Hava Şartları Yarışmacıları Çok Zorluyor

Survivor 2017 yarışmasında daha önce hiç yaşanmamış olaylar cereyan etmekte. Hava şartlarının çok uzun süre boyunca düzelmemesi yarışmacıları bir hayli zorluyor.

Survivor Tarihinde Hiç Yaşanmamış Olay Hava Şartları Yarışmacıları Çok Zorluyor
Survivor 2017’de yarışmacılar, yarışma tarihinde hiç zorlanmadıkları kadar zorlanıyorlar. Ada şartlarının daha önce hiç olmadığı kadar zor olması, yarışmacılara çok zorlu anlar yaşatmakta. Adadaki hava şartlarının günlerdir çok zorlu olması ve olumsuz koşulların üst üste gelmesiyle birlikte Acun Ilıcalı yarışmacılar için ‘’Adeta Dominik’te doğanın dengesi değişti’’ yorumunu yaptı.

Yarışmacılar Arasındaki Gerginlik Bitmek Bilmiyor

Survivor 2017 yarışmacıları arasındaki gerilim bir türlü bitmek bilmiyor. Özellikle de son 3 haftada dokunulmazlık oyunlarını üst üste kaybederek 3 isime veda eden ünlüler takımında bu durum ciddi anlamda etkisini göstermeye devam ediyor. Ünlüler takımında Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül ikilisinin dostluğunun beklenmedik bir şekilde bozulması da büyük yankı uyandırdı. Takımdaki bütün yarışmacıların tavır aldığı bu iki yarışmacı arasında gerginlik durumunun söz konusu olması ve iki ismin de birbirine karşı sarf edilmemesi gereken cümleleri sarf etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Çılgın Sedat’ın Adaya Veda Etmesi Beklenmiyordu

Son gerçekleşen Ada Konseyi’nde ünlüler yine 4 ismi elenecek isimlere aday olarak göstermişti. Eleme adayı olan kişiler arasında bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem Kılıççı’nın söylediği Çılgın Sedat ismi de vardı. Yarışmada ünlüler takımı denilince akla gelen ilk isimler arasında yer alan ve 44 yaşında olmasına rağmen performans açısından takıma önemli katkılar sağlayan Sedat’ın elenmesi büyük şok yaratmıştı.

3 Hafta Sonunda Kaybeden Taraf Gönüllüler Oldu

Dokunulmazlıklarda belirgin bir üstünlük sağlamayı başaran ünlüler takımı bu hafta oynanan dokunulmazlığı kazanmayı bildi. Kazanılan dokunulmazlığın ardından ise gönüllüler ekibi iki ismi eleme adayı olarak gösterildi. Gösterilen bu isimler arasında oy çokluğuyla Göz6 Evi şampiyonu Erdi Ünver oldu. Bireysel dokunulmazlığın sahibi olan Tuğçe Melis ise potaya Göz6 Evi’nin bir diğer şampiyonu olan Bena Keklikler’i soktu. Böylelikle yarışmacılar arasındaki duvarlar daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmış oldu. 
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 22:34

YORUM EKLE