Survivor Yarışmasında Bu Hafta Elenen İsim Belli Oldu

Survivor da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından Ada Konseyi gerçekleşti. Gerçekleşen Ada Konseyi’nde ise yarışmaya bu hafta veda eden isim belli oldu;

Survivor Yarışmasında Bu Hafta Elenen İsim Belli Oldu
Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyunu da nefesleri kesti. Gönüllüler ve ünlülerin birbirine karşı sergilediği müthiş mücadeleler sonucunda daha iyi bir performans gösteren gönüllüler takımı kazanmayı bildi. Adaya veda etmemek için sonuna kadar mücadelesini gösteren iki takımda da önemli bir efor sarf edildi. Yarışmada şampiyon olma hayalleriyle bütün yarışmacılar, bu oyunlara büyük bir önem vermekte.

Gönüllüler İki Dokunulmazlığı da Kazanmayı Bildi

Oynanan dokunulmazlıklarda büyük bir çaba sarf eden gönüllüler oynanan oyunlar sonrasında galip gelmeyi bildi. Özellikle de yarışmanın ilk sıralarında dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ancak ödül oyunlarında belirgin bir üstünlük sağlayan gönüllüler, şuanda tam tersine dönmüş durumda. Son oynanan dokunulmazlık oyunlarında 2 haftadır çok büyük bir üstünlük sağlamayı başaran gönüllülerden 2 haftadır elenecek bir isim gösterilmemekte. Son hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununun da kazananının gönüllüler olmasının ardından ünlüler takımından bu hafta 4 isim de eleme adayı olarak gösterildi.

İlk dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından ada konseyinde yapılan oylama sonucunda ünlüler takımı oy birliğiyle Şahika’yı eleme adayı olarak gösterdi. Bununla birlikte bireysel dokunulmazlık sahibi Çılgın Sedat ise elenecek isimler arasında Adem Kılıççı’yı söyledi. İkinci dokunulmazlık oyununun oynanmasının ardından ise yine galip gelmeyi başaran gönüllüler takımı, ünlülerden 2 ismin daha potaya girmesini sağladı.

Bireysel Dokunulmazlığın Sahibi İlhan Mansız Oldu

İkinci dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından
oyunda başarılı bir mücadele çıkaran İlhan Mansız, bu oyunun galibi oldu. Böylece gerçekleşen Ada Konseyi sonrasında oy birliğiyle potaya giren isim Fatih Hürkan oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunu galibi ünlü futbolcu İlhan ise bu haftada da oldukça düşük bir performans sergileyen Pınar’ı potaya soktu. Son bölümde ise Acun Ilıcalı bu 4 isim arasında yapılan oylama sonucunda Fatih Hürkan’ın adadan ayrılacağını açıkladı. 
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 03:51

YORUM EKLE