Survivor’da İkinci Dokunulmazlık Oyununun Kazananı Belli Oldu

Survivor 2017 yarışmasının oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu. Oynanan oyun sonrasında kaybeden takım eleme adayı olarak 2 aday daha göstermek zorunda kadı;

Survivor’da İkinci Dokunulmazlık Oyununun Kazananı Belli Oldu
Büyük bir heyecanla sürmekte olan Survivor yarışması bu sezonda da milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte. Yarışmacıların büyük bir efor sarf etmekte olduğu yarışmada, yarışmacılar çok zor şartlar altında mücadele vermekteler. Açlıkla mücadele vermekte olan ve aynı zamanda sıcak hava koşulları altında hem adada yarışmacılar arasında iletişim söz konusu ve büyük bir performans ortaya koymak zorunlu bir durum.

Ödül oyunlarında karınlarını doyurabilmek için iki takım da birbirine karşı çok büyük mücadele sarf etmekteyken aynı zamanda dokunulmazlık oyunlarında ise yarışmaya devam edebilmek için savaşmaktalar. İletişim ödülleri olduğu zaman da yakınlarından veya takipçilerinden gelen mesajları okuma fırsatı bulan iki takım da bunun için bütün mücadelesini ortaya koymakta.

Ünlüler Takımı Bir Kere Daha 4 İsmi Eleme Adayı Olarak Gösterdi

Genel olarak milli sporcuların yer aldığı Survivor 2017 yarışmasında oynanan ikinci dokunulmazlığın kazananı da gönüllüler takımı oldu. Üst üste iki haftadır dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden ünlüler takımı, 4 ismi de potaya koymak zorunda kalmıştı. Bunun yanı sıra  ilk dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte oy çokluğuyla Şahika elenecek isimler arasında gösterilirken, bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Sema ise Adem Kılıççı’yı potaya koydu.

Potaya Giren 2 Diğer İsim Fatih ve Pınar Oldu

İkinci dokunulmazlığın da ünlüler takımı tarafından kaybedilmesiyle birlikte oy çokluğuyla Fatih eleme adayı olarak gösterildi. Bununla birlikte oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı olan İlhan Mansız ise bu hafta oldukça düşük bir performans grafiği sergileyen Pınar’ı potaya soktu.

Mansız’ın Bu Kararı Büyük Şaşkınlık Yarattı

Adeta şoka uğratan bu kararın ardından Pınar, İlhan’a kırgın olmadığını ve performansının fiziksel sakatlıklardan dolayı düştüğünü belirtti. Sema’nın da sakatlanmasıyla birlikte üzerine büyük yük binen Pınar’ın düşen performansı şaşırtmazken, İlhan’ın bu ismi söylemesi hiç beklenmemekteydi. Bununla birlikte halkın istemesi takdirinde adaya veda edeceğini ancak şuanda bunun olması gerektiğine inanmadığını da belirtti.
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 18:58

YORUM EKLE