Turkcell Bedava İnternet kampanyası 2019 Turkcell Sen de Yap Kampanyası ile Hediye İnternet

Turkcell hiçbir ücret ödemesi beklemeden internet paketi veriyor! 2019 Turkcell Sen de Yap Kampanyası hediye internet Kampanyaya katılım detaylarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet kampanyası 2019 Turkcell Sen de Yap Kampanyası ile Hediye İnternet

Turkcell’den Bedava İntenet

Turkcell Şubat ayında bir karşılık beklemeden yaptığı intenet kampanyalarından bir tane daha yaptığını duyurdu. Milyonlarca müşterisi olan Turkcell kullanıcılarından bir karşılık beklemeden onlara intenet paketi veriyor. Turkcell’in bu kampanyalarını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

Turkcell’in ücretsiz verilen intenet kampanyalarından bir tane daha oluşturulduğu açıklandı. Şimdiye kadar ‘‘Akıllı 5GB hediye’’, ‘‘Şimdi Turkcell’li Ol’’ ve ‘‘Yarı yıl Kampanyaları’’’ndan sonra Turkcell bir kampanyaya daha imza attı. ‘‘Sen Yap Diye’’ isminde kampanya müşterileri ile buluştu. Bakalım bu kampanyalar hakkında elimizde ne bilgiler var.

Turkcell Karşılıksız İntenet Paketleri

Turkcell tarafından hizmete sunulan 25 GB intenet kampanyası ile 10 Mart 2019 tarihine kadar bedava intenet veriyor. Faturalı hatlarda da faturasız hatlarda da faydalanabilen kampanya 6 hafta boyunca devam edecek ve 25 GB  intenet kazanmak mümkün olacak.

Turkcell Sen de Yap Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’in Sen de Yap bedava intenet paketlerine BİP üzerinden erişebilirsiniz. BİP’te SenYapDiye kanalına takip atan herkes 25GB intenet kazanma şansı elde ediyor. Sizde hemen senyapdiye kanalını takip edin ve şansınızı deneyin.

BİP aplikasyonu üzerinden kanala takip atanlar için 3 GB intenet her başvuru sonrasında verilmekte. Bunun yanında her hafta bir ücret ödemeden intenet paketleri de kazanma şansınız var. 4 Şubat ile 10 Şubat hediyeleri içinde 3GB intenet kazandırmakta. Toplam olarak 6 hafta boyunca devam edecek ve 4 Mart ile 10 Mart 2019 tarihleri arasında 10 GB ücretsiz intenet kazanabilmektesiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif Gündağ
Arif Gündağ - 3 ay Önce

2 GB kazandım cok sagolun. Turkcell bedava internet kampanyalarını takip ediyorum

Özlem
Özlem - 2 ay Önce

Internet istiyorum

Özlem
Özlem - 2 ay Önce

Internet