Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect ticari araçları Türkiye'de

Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect yeni ticari araçları Türkiye'de satışa sunuluyor. İki otomobil de 3 yıl boyunca sınırsız kilometre garantisi veriyor.

Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect  ticari araçları Türkiye'de

Avrupa ve Türkiye’de ticari otomobil lideri olan Ford’un yeni üyeleri olan Touneo ile Transit Connect otomobil tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni iç ve dış tasarımı, 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği ve prestijiyle C segment hafif ticari otomobil olan yeni Ford Touneo ile Transit Connect; yeni nesil EcoBlue motor kullanılmakta. Start/Stop sistemli, kablosuz şarj üniteli, dokunmatik ekran, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, park asistanı, şerit takip sistemi, trafik levhası tanıma sistemi, akıllı hız sınırlama özelliği, çarpışma önleme yardımcısı ve geri dönüş kamerasıyla iyi bir konfor ve güçlü bir performans vadediyor.

2019 ford touneo

Kendi Sınıfının Lideri Transit Connect

Yepyeni yüzü, ön tamponu ve ızgarasıyla birlikte daha estetik bir görünümle sahipleriyle buluşacak olan Transit Connect, 1.5 litre 100 PS ve çevre dostu Euro 6 emisyon seviyesiyle dizel motorla büyük bir güç sağlıyor. Akıllı cihaz istasyonu ile akıllı telefonların şarj edilebilmesini sağlayan bu sistem araç için navigasyon özelliğinin kullanılmasını da sağlıyor. 3 yıl sınırsız kilometre garantisiyle kendi segmentinde ilk ve tek olma özelliğini korumakta.

3 Yıl Sınırsız Kilometre Garantili Touneo Connect

1.5l 100PS VE 120PS ile çevre dostu Yeni Ford Toneo Connect’te akıllı hız sınırlandırıcı, 8 ileri otomatik şanzıman ve anahtarsız giriş sistemi bulunmakta. Sesli komut sistemine sahip SYNC3 teknolojisine sahip otomobilde aktif park sistemi bulunmakta ve park manevralarını kolaylıkla gerçekleştirebilmekte. LED gündüz farları, ön tamponu ve ızgarasıyla büyük bir konfor vadeden otomobil, 3 yıl boyunca sınırsız kilometre garantisi sağlamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 11:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler