E Nabız'a tahil sonuçları ne zaman yansır? Enabız ile tahlil sonuçları görüntüleme işlemleri

Hastanede muayene olan kişiler E-Nabız sistemine kaydolarak tahlil sonuçlarını görüntüleyebilir. E-Nabız'a tahil sonuçları ne zaman yansır, tahlil sonuçları hastanenin sonuçlarını sisteme yüklemesinin ardından görüntülenebilmektedir.

E Nabız'a tahil sonuçları ne zaman yansır? Enabız ile tahlil sonuçları görüntüleme işlemleri

E-nabız uygulaması hastanede muayene olan kişilerin tahlil, röntgen, mr gibi sonuçlarını görüntüleyebileceği bir sistemdir. Uygulamayı kullanmak için bir kere e-Devlet sistemine kaydolmak yeterlidir. E-nabız uygulaması en fazla tahlil sonuçlarını görüntülemek için kullanılmaktadır.

E-Nabız Sistemine Nasıl Girilir?

Uygulamayı kullanmak akıllı telefona e-nabız uygulamasının indirilmesi ve yüklenmesi gerekmektedir. Daha sonra e-Nabız’ın resmi intenet sitesi ve e-Devlet üzerinden giriş yapılabilmektedir.

E-Nabız’a E-Devlet ile Giriş Nasıl Yapılır?

E-nabız uygulamasına en hızlı şekilde e-Devlet üzerinden giriş yapılmaktadır. Öncelikle e-Devlet bilgileriniz ile https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-e-nabiz-kisisel-saglik-sistemi adresine giriş yapın. Açılan ekrandan UYGULAMAYA Git seçeneğine tıkladıktan sonra E-Nabız uygulamasının ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan ekrandan da tahlil sonuçları ile ilgili bilgilere ulaşılabilmektedir.

ENabız Tahlil Sonucu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama üzerinden geçmişteki ve en son tahlil sonuçları görüntülenebilmektedir. Bunun için uygulama ana sayfasındaki TAHLİLLERİM seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Açılan ekranda tahlillerle ilgili bütün bilgilere yer verilmektedir. Raporu detaylı bir şekilde görüntülemek için RAPOR bölümünün altındaki tahlil sonucunun kutucuğuna tıklamanız gerekmektedir.

Eğer E-Nabız ekranında tahlil sonuçları görüntülenmiyorsa sonuçların henüz açıklanmamıştır.

E-Nabız’da Tahlil Sonuçları Ne Zaman Görüntülenir?

Tahlil yapılan hastane tahlil sonuçlarını E-Nabız’a yükledikten sonra sonuçlar görüntülenmektedir. Bazı durumlarda veri tabanının geç güncellenmesi nedeniyle sonuçlar aynı gün içerisinde sisteme girilmemektedir.

Süper Lig’de son durum ne, izlediğin dizinin son bölümünde neler oldu… Tüm bunları ve daha fazlasını merak ediyorsan gündemi takip etmek için uygulamamızı hemen indir>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Gündemdeki sıcak haberleri okumakla kalma, aynı zamanda izle! Hemen kanalımıza abone ol! >>> Haberport YouTube kanalına abone ol!

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 20:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler