Kanser Hastalığına Kesin Çözüm Bulundu Mu? İsrail'den Kansere Kesin Çözüm Açıklaması!

Kansere kesin çözüm bulunduğu söylendi! İsrail vatandaşı bilim insanları yaptıkları testler sonucunda kanseri yenecek tedavinin bulunduğunu ifade etti. Detaylar yazımızda...

Kanser Hastalığına Kesin Çözüm Bulundu Mu? İsrail'den Kansere Kesin Çözüm Açıklaması!

Kansere Kesin Çözüm Açıklaması!

Bugüne kadar 100’den fazla türü olduğu edinilen bilgiler arasında olan kanserle mücadele etmek için birçok bilim insanı değişik yollar üstünde faaliyetlerini sürdürmekteler. Bunun yanında İsrail vatandaşı bazı bilim insanları da kanserin tüm çeşitlerini yok edebilecekleri bir tedavi yolu ürettiklerini söylediler.

İsrail vatandaşı bilim insanları bir sene içinde kanseri tamamen ortadan kaldıracak bir tedavi bulunmuş olacağını açıkladılar.

Genetik üstüne araştırma faaliyetlerinde bulunan bir şirket, bütün kanser çeşitleri bağlamında etkisi dokunacak bir tedavi yolu bulduklarını ifade etti.

Bilim insanları kanser hücrelerinin tedaviye nasıl bir tepki gösterdiğine baktı.

Bütün tedavilerin kanser hücrelerinin belirli bir bölgesini hedeflediğini söyleyen bilim insanları, kanser hücrelerinin buna karşılık olarak evrime uğrayıp bağışıklık edindiğini ifade ettiler.

Bölgesel çalışma yerine bütününe etki edecek şekilde bir yola giden uzmanlar, ‘‘peptid’’ ismindeki proteinleri, kanser hücrelerini yok etmek için ürettiler.

Birbirinden değişik birleşimlerle üretilen bu proteinler, kanser hücrelerine 3 taraftan müdahale ediyor. Bu sayede tüm koruyucu hareketlerini aynı anda pasif hale dönüştürebiliyorlar.

Uzmanlar bu tedavi yolunun AIDS tedavisinde kullanılan ilaç kokteylini anımsattığını söylüyorlar. Fakat bu proteinler sağlıklı hücrelere herhangi bir ziyan vermiyor.

Fareler Üstünde Deney Yapıldı

Uzmanlar hastalardan alınacak olan öneklere göre oluşturulacak protein kokteyli sayesinde kanserin insan bedeninden sadece birkaç hafta içinde tamamen atılabileceğini belirtiyorlar.

Fareler üstünde yapılan deney sonucunda %99.9 başarı elde eden tedavi yolunun klinik denemelerine sonraki sene başlanması amaçlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 23:30

YORUM EKLE