Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; Grip aşısının dağıtımları başladı!

Sağlık Bakanı Koca, grip aşısı ile ilgili sıkıntı olduğu yönündeki iddialara yönelik bir açıklama yaparak 253 bin doz grip aşısının dağıtımının yapıldığını söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; Grip aşısının dağıtımları başladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye genelinde dağıtımına başlanacağı fakat bir takım sıkıntılardan dolayı yapılamadığı yönünde ortaya atılan iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Koca; 253 bin doz grip aşısının dağıtımının yapıldığını, 500 bin dozun dağıtımına ise önümüzdeki haftalarda yapılacağını söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ayrıca Şanlıurfa'ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Barış Pınarı Harekatında yaralananları ziyaret için Şanlıurfa'nın önce Akçakale ilçesine ardından  Ceylanpınar'a gelen Koca, Ceylanpınar Koordinasyon Merkezi'nde bir takım incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ceylanpınar Devlet Hastanesinde harekatta yaralanan Suriye Milli Ordusundaki askerleri de ziyaret eden ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan Bakan Koca'ya Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kaymakam Mehmet Keklik eşlik etti.

Harekat bölgesine 962 kişilik personel gönderildiğini açıklayan Bakan Koca, Ceylanpınar'dan Mardin'in Nusaybin ilçesine doğru hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 16:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler