31 Mart 2019 Yerel Seçim Anket Sonucu Adana-Antalya-Hatay-Isparta İçin Açıklandı! Yerel Seçim Anketinde Hangi Parti Önde!

Piar araştırma şirketi 31 Mart yerel seçim Adana-Antalya-Hatay-Isparta illerinde yapılan anket sonucunu duyurdu. Araştırma şirketinin yerel seçim anketinde hangi parti önde sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Bazı illerde ittifakların birbirine açık ara fark attığı görüldü.

31 Mart 2019 Yerel Seçim Anket Sonucu Adana-Antalya-Hatay-Isparta İçin Açıklandı! Yerel Seçim Anketinde Hangi Parti Önde!

Piar Araştırma Şirketi, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili 4 ilde yapmış olduğu anket sonuçlarını kamuoyuna duyurdu. Yerel seçim anketleri Hatay, Antalya, Isparta ve Adana’da yapıldı. İşte yerel seçimlerle ilgili 4 ilde yapılan anket verileri;

Hatay’daki Anket Rakamları

Hatay’da yapılan anket sonucunda Cumhur İttifakı’ndan AK Parti adayı İbrahim Güler’in oyu yüzde 42.1 seviyesinde. Millet İttifakı’ndan CHP adayı Lütfü Savaş ise yüzde 56 ile önde görünüyor.

Antalya’daki Anket Rakamları

Antalya’da ise Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den aday gösterdiği Menderes Türel yüzde 44.5 bandında. Millet İttifakı’nın CHP’den aday gösterdiği Muhittin Böcek ise yüzde 53.1 ile önde.

Isparta’daki Anket Rakamları

Isparta’daki verilere bakıldığında ise AK Parti adayı Şükrü Başdiğermen yüzde 35.1 seviyesinde. Millet İttifakı’nın İYİ Parti’den aday gösterdiği Gökmen Gökmenoğlu yüzde 24.5 bandında. MHP adayı Yusuf Ziya Günaydın ise yüzde 38.9 ile önde görünmektedir.

Adana’daki Anket Rakamları

Adana’daki anket verileri ise; Cumhur İttifakı’ndan MHP adayı Hüseyin Sözlü’nün yüzde 46.1, Millet İttifakı CHP adayı Zeydan Karalar ise yüzde 51.9 oy ile önde.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 15:35

YORUM EKLE