AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ile birlikte 3000 istifa Etti!

AK Parti'ye istifa şoku! Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ile birlikte 3000 kişi daha AK Parti'den istifa ederek CHP' ye geçiş yaptıklarını bildirdi. Detaylar aşağıda yer alıyor.

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ile birlikte 3000 istifa Etti!

AK Parti’de 3000 Kişi İstifa Etti

Batman’da ,ilçesi olan Sason’da ,Sason Belediye Başkanlığı görevini icra etmekte olan Cuma Uçar kritik açıklamalarda bulundu. Cuma Uçar yaptığı kritik açıklamalarda AK Parti’den istifasını verdiğini belirterek CHP’ye geçiş yaptığını duyurdu. Ayrıca AK Parti’den istifa eden tek kişi Cuma Uçar’da değil. Cuma Uçar ile birlikte 3000 kişi daha istifasını vererek CHP safına geçti.

Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ve 3000 kişinin AK Parti’den istifa edip CHP ‘ye geçmesiyle birlikte CHP’de 80 kanaat önderinin kendi arasında yaptığı görüşmenin ardından CHP Sason adayı yine Cuma Uçar olarak belirlendi.

AK Parti’nin Sason Adayı

AK Parti safında ise 2 gün evvel AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi Osman Nuri Gülaçar AK Parti’nin yeni Sason Belediye Başkan adayını açıklamıştı. Batman’ da yapılan toplantıda Osman Nuri Gülaçar AK Parti’nin Sason Belediye Başkan adayının Muzaffer Aslan olduğunu ifade etmişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 00:46

YORUM EKLE