AK Parti’den afiş ve pankart hamlesi

31 Mart’ta yapılan ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı ile 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. AKP Genel Merkezi, tekrar aday olan Binali Yıldırım için 81 ilin genelinde afiş ve pankart çalışması yapılması talimatı verdi.

AK Parti’den afiş ve pankart hamlesi

31 Mart’ta yapılan ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı ile 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

AKP Genel Merkezi, tekrar aday olan Binali Yıldırım için 81 ilin genelinde afiş ve pankart çalışması yapılması talimatı verdi.
AKP adayı İzmir Milletvekili Binali Yıldırım için en çok afiş ve pankart çalışması İzmir’de yapıldı. İstanbul’a oy kullanmaya gidecekler için telefon numaralarının da yer aldığı afiş ve pankartlar, kentin bir çok yerine asıldı.
‘Yanındayız her zaman’, ‘İstanbul’un sana ihtiyacı var’ yazılı pankart ve afişler, AKP İzmir İl Başkanlığı binası ve ilçe başkanlıkları olmak üzere, 30 köprü, büyük ebatlı aydınlatmalı reklam panosu, 100 reklam panosu ve 70 otobüs durağına asıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 13:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler