Atanamayan Öğretmenlere İstihdam Müjdesi!

CHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat seçim çalışmaları bünyesinde birtakım açıklamalar yaptı. Rıza Akpolat tarafından Atanamayan Öğretmenlere Güzel Haber Verildi. Rıza Akpolat yapmış olduğu açıklamada atanamayan öğretmenler için istihdam faaliyetlerinin gündemlerinde olduğunu ifade etti…

Atanamayan Öğretmenlere İstihdam Müjdesi!

Atanamayan Öğretmenlere Güzel Haber Verildi!

CHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat seçim faaliyetleri bünyesinde düzenli olarak Beşiktaşlılar ile buluşuyor. Rıza Akpolat yapmış olduğu açıklamalarda Beşiktaş’ta yaşanan problemlere çözümlerin halka birlikte bulunacağını belirtti.

Atanamayan Öğretmenlere İstihdam

Rıza Akpolat yaptığı açıklamalar kapsamında istihdam faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler de yaptı. Önlerinde atanamayan öğretmenler için bir istihdam projesi olduğunu söyledi.

Rıza Akpolat Beşiktaş’ta bulunan sadece 4 tane kreş yer aldığına değinerek, kreşlerin sayısını artıracaklarını kaydetti. 17 kreş sayısına ulaşmak için gerekli çalışmaları yapacaklarını ve bu kurumlarda çalışacak öğretmenlerin atanamayan öğretmenler arasından seçileceğini anlattı. Böylece atanamayan öğretmenlere yeni bir iş imkanı sağlayacaklarını belirtti.

Kurulması planlanan Öğrenci Çalışma Merkezleri’nde öğrencilere verilecek kurs ve eğitimlerin, atanamayan öğretmenler tarafından verileceğini söyleyen Akpolat, yapacakları projenin çözüm odağı ile uygulanacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 23:50

YORUM EKLE