Bahçeli'den Ankara'da Fırtınalı Bir Miting

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da konuşma yaptı. Yerel seçimlerde AKP ile iş birliklerinin süreceği mesajını veren Bahçeli, ABD'yi topa tuttu.

Bahçeli'den Ankara'da Fırtınalı Bir Miting

24 Haziran seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi ile işbirliği yaparak, seçimlerde ittifaka dahil olan Milliyetçi Hareket Partisi, yerel seçimler için de birliktelik için hazır olduğunu gösteriyor. Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da halk ile bir araya gelerek, 24 Haziran'da kazanılan birliğin 31 Mart yerel seçimlerinde de sürdürülmesini istediğini ifade etti. Konuşmalarında son dönemde Amerika Birleşik Devletleri ile yaşanan krizlere de değinen Devlet Bahçeli, yaşanan sorunların aşılacağını ve bu sorunlarla ilgili olarak kendisini müttefiklerin yanında gösterenlerin vatan haini olduğunu ifade etti.

BİRLİKTE MÜCADELE ETMELİYİZ MESAJI

Türkiye'nin özellikle son dönemde yaşadığı uluslararası bürokratik krizlerine neden olan faktörlere işaret eden Devlet Bahçeli, bu yaşananlara karşı sağduyulu kaldıklarını ve ittifaklarını sürdürerek birlikteliğin gücüyle bu zorlukların aşılacağını beyan etti. Hükümeti desteklemek konusunda söylemlerinin ısrarla altını çizen Bahçeli, Türkiye ekonomisine zarar vererek döviz, faiz ve enflasyon zorlukları karşısında Türkiye'yi yıkamayacaklar şeklinde seslendi. Yerel seçimlerde de tıpkı 24 Haziran Genel Seçimleri'nde olduğu gibi desteklerinin tam olacağını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Lideri, denizi geçmişken derede boğulmak istemeyiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:26

YORUM EKLE