Cumhurbaşkanı Erdoğan Anket Çalışmaları Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anket çalışmaları hakkında açıklama. Erdoğan, halk nabzının anket sonuçlarında değil meydanlarda tutulduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı, seçimlere en vasıflı adaylarla girildiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Anket Çalışmaları Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri hakkındaki anket sonuçları hakkında konuştu. Erdoğan, anket çalışmalarının takip edildiğini işaret ederek, vatandaş nabzının anketlerde değil meydanlarda tutulduğunu söyledi. Halkın sofrasına oturduğunu ve karşılıklı etkileşim içinde olduğunun altını çizen Erdoğan, alınan yanıtlar doğrultusunda ilin nabzının tutulabildiğini anlattı. Erdoğan, kamuoyu araştırmalarının sipariş üzerine verildiğine de değinerek, anket rakamlarında büyük çelişkiler olduğunu anımsattı.

Vasıflı Adaylarla Seçime Gidiyoruz

Erdoğan, 1 milyon 600 bin kişinin Cumhur İttifakı liderlerini seçtiğini söyleyerek aday belirlemedeki yanlışların ortaya konulduğunu aktardı. Ancak yanlışların en asgari seviyeye indirilerek, en vasıflı adayların belediye başkan adayı olarak gösterildiğini söyleyen Erdoğan, bu adaylarla yerel seçime gidildiğini duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 00:15

YORUM EKLE