Cumhurbaşkanı Erdoğan; Türkiye'de İstihdam Arttıkça Döviz Kurlarıyla Oynuyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Partisini Uşak'ta düzenlediği mitingde seçmenleriyle bir araya geldi. Erdoğan Türkiye'de istihdamın artmasını kendilerine yediremediklerini bu sebepten döviz kurlarıyla oynadıkları yönünde bir takım açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Türkiye'de İstihdam Arttıkça Döviz Kurlarıyla Oynuyorlar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uşak 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Mitinge katılan seçmenlerine "Kalbim hasretle dolu sana geldim Uşak" ifadeleriyle seslenen Erdoğan, "İstiklaline göz dikenlere bu toprakları dar eden Uşak. Hep demokrasinin, özgürlüklerin, milli iradenin yanında yer alan Uşak. Sizleri muhabbetle selamlıyorum Uşak." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son zamanlarda ülkede yaşanan enflasyon krizinin son bulduğunu yatırımcılar sayesinde istihdamın düzeldiğini vurgulayarak "Döviz kuru üzerinden yine birtakım oyunlar oynuyorlar. Türkiye enflasyonu dizginlemeye, yatırımları hızlandırmaya, istihdamı artırmaya başladıkça, ihracatını, döviz rezervlerini yükselttikçe, güven endeksleri yeniden güçlendikçe daha daha da azgınlaşıyorlar." diyerek Türkiye üzerine bu takım oyunlar oynayanları sert bir dille eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uşak aşıklar demektir. Bizler de sizlere aşığız, bizler de sizlere sevdalıyız. Aşıklar, sevdiği için her şeyin en güzelini isterler. Biz de sizler için, Uşak için, ülkemiz ve milletimiz için hep en güzelini istiyoruz. Sizleri en güzele, en iyiye layık gördüğümüz için de 17 yıldır dur durak bilmeden çalışıyoruz." diye konuştuktan sonra vatandaşları selamlayarak miting alanından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 10:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler