Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Canlı Yayında 3600 Ek Gösterge Hakkında Yeni Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı yayında bazı açıklamalar yaptı. Hava savunma sisteminden EYT’ye kadar birçok konuda değerlendirmeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3600 ek gösterge hakkında da yeni açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Canlı Yayında 3600 Ek Gösterge Hakkında Yeni Açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu ve 3600 ek gösterge ile ilgili olarak önemli değerlendirmeler yaptı. Erdoğan açıklamalarında kapsama girme ihtimali olan kim varsa, onların da bu ek göstergeden faydalanabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamalarında F-35 için 1 milyar dolar harcadıklarını ve bu konuda herhangi bir sorun olmadığını ifade etti. Erdoğan açıklamalarının devamında S-400 sistemiyle ilgili olarak geri dönülmeyeceğini ve ABD’ye Patriot’lar için koşulları tamamladıklarını belirtti.

Erdoğan açıklamalarında 3600 ek gösterge ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan’ın açıklamalarına göre, bu kapsama girenlerin hepsi 3600 ek göstergeden faydalanabilecek.

EYT Açıklaması:

EYT ile ilgili de açıklamalar yapan Erdoğan, Demirel’in yanlış yaptığını ve muhalefetin erken emeklilik olaylarını tahrik ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 00:30

YORUM EKLE