Cumhurbaşkanının Mitingini Bölen O Telefon!; Erdoğan Mitingi Bırakıp Kiminle Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş seçim mitinginde vatandaşlara hitap ettiği esnada koruma Müdürü Muhsin Köse tarafından kendisine uzatılan telefon nedeniyle 'Sizlerden çok kısa bir müsaade istiyorum' diyerek mitinge kısa bir süre ara verdi. Erdoğan, telefonla konuşmak üzere sahneden indi.

Cumhurbaşkanının Mitingini Bölen O Telefon!; Erdoğan Mitingi Bırakıp Kiminle Konuştu

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta seçmenleriyle buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının başında kendisine gelen bir telefon sebebiyle vatandaşlardan izin alarak mitinge 5 dakika ara verdi. Verilen aranın ardından Erdoğan mitinge kaldığı yerden devam etti. Erdoğan'ın kimle konuştuğuna dair henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta konuşmasında:

“Maraş’ın istiklali demek Türkiye’nin istikrarı demek. Kahramanmaraş gönül belediyeciliğine evet diyor muyuz? 31 Mart’ta bir kez daha milli iradeye sahip çıkıyor muyuz? Kahramanmaraş’a 30 katrilyon yatırım yaptık. Kahramanmaraş’a biz aşığız. 5809 adet derslik yaptık, 2245 kapasiteli yurt binalarını yaptık. Kahramanmaraş’a Elbistan ve Afşin’e gençlik merkezleri inşa ettik. Elbistan’a bir millet bahçesi yaptık. Kahramanmaraş için de bir millet bahçemiz var, proje çalışmaları devam ediyor. Sağlıkta 13 hastaneden oluşan 86 adet tesisi şehrimize kazandırdık” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beyoğlu Camikebir’de Tersane İstanbul Temel Atma Töreninde de Binali Yıldırım’ın konuşması esnasında yine kendisine gelen bir telefon üzerine salondan çıkıp 8 dakika sonra salona geri dönmüştü.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 21:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler