Davutoğlu’ndan ‘Yeni Bir Hal’

Türkiye’nin yeni bir vizyona ihtiyacı olduğunu iddia eden Davutoğlu’ndan yeni parti sinyalleri Yeni bir parti kuracağı iddia edilen eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu Konya’da bir iftar programında konuştu.

Davutoğlu’ndan ‘Yeni Bir Hal’

Türkiye’nin yeni bir vizyona ihtiyacı olduğunu iddia eden Davutoğlu’ndan yeni parti sinyalleri
Yeni bir parti kuracağı iddia edilen eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu Konya’da bir iftar programında konuştu.

Yeni bir partinin sinyallerini veren Ahmet Davutoğlu, “Ülkemizin yeni bir vizyona ihtiyacı var. Yeni bir davranışa, yeni bir duruşa, yeni bir hale kavuşmadıkça bize intikal eden emaneti, gelecek nesillere hakkıyla teslim edemeyiz” dedi.

Ankara’daki konuşmasında Türkiye’nin yeni bir vizyona ihtiyacı olduğunu söylediğini hatırlatan Ahmet Davutoğlu, “Türkiye 'yeni bir duruşa' ihtiyaç duyuyor. Evet ülkemizin yeni bir vizyona ihtiyacı var. Konya'da buna yeni bir şey eklemek istiyorum; bizim sloganlara ve çok üst düzey söylemlere değil yeni bir hale ihtiyacımız var. Yeni bir davranışa, yeni bir duruşa, yeni bir hale kavuşmadıkça bize intikal eden emaneti, gelecek nesillere hakkıyla teslim edemeyiz. Temel değerlerimizi yitirmemek için, bize çok büyük fedakarlıklarla emanet edilen bu ekibi aynı ölçüde ve daha güçlü bir şekilde gelecek nesillere aktarmak için hepinizi yeni bir misyonla birlikte, yeni hal ile hallenmeye davet ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 16:36

YORUM EKLE

Popüler Haberler