Flaş İddia! Ahmet Davutoğlu Partiden İhraç mı Edilecek?

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu hakkında flaş iddialar ortaya atıldı. Ahmet Davutoğlu İhraç mı Edilecek? İşte söylentiler hakkında detaylı bilgiler…

Flaş İddia! Ahmet Davutoğlu Partiden İhraç mı Edilecek?

Ahmet Davutoğlu İhraç mı Edilecek?

Son zamanlarda sıkça konuşulan ve yeni bir parti kuracağı konusunda söylentiler çıkan Ahmet Davutoğlu hakkında Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bir yazı ortaya koydu. Abdulkadir Selvi yazmış olduğu yazısında Ahmet Davutoğlu’nun partiden ihraç edilmesi gibi bir durumun söz konusu olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nu yakın bir tarih içinde topladı. Cumartesi günü itibari ile İstanbul’da çok büyük bir toplandı yapıldı. Yapılan toplantılarda en çok önem arz eden konu yenilecek olan İstanbul seçimleri idi. İstanbul seçimleri ile birlikte Ahmet Davutoğlu’nun partiden ihracı hakkında da fikirlerin ortaya konduğu ifade edildi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi yazmış olduğu yazısında Abdullah Gül için kurucumuz değildi, zaten Cumhurbaşkanlığı görevinin sonrasında da partiye üye olmadığını söylediğini belirtti. Davutoğlu için ise “eski başbakan” tanımını kullandı. Fakat Ramazan ayının atlatılması sonrasında Davutoğlu ile ilgili olarak ihraç sürecinin başlatılmasının an meselesi olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 12:54

YORUM EKLE