Gülben Ergen'den Ekrem İmamoğlu'na övgü dolu sözler

Ünlü sanatçı Gülben Ergen'den resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na övgü dolu sözler paylaştı. İmamoğlu, ''Rakibim Ekrem İmamoglu'nu tebrik ederim diyen Binali Yıldırım'ı konuşması ve temennileri için tebrik ederim. İstanbul için hayırlı olsun... Saygı, hoşgörü ve umutla.'' açıklamasında bulundu.

Gülben Ergen'den Ekrem İmamoğlu'na övgü dolu sözler

Gülben Ergen, 23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara Belediye Başkanı seçilen CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nu Twitter hesabından kutladı. Ünlü şarkıcı Ergen, İmamoğlu’nun resmi olmayan sonuçlara göre İBB Başkanı seçilmesinin ardından yayınlamış olduğu mesajda İmamoğlu’na övgü dolu sözlere yer verdi.

Seçim süreci boyunca siyasi paylaşım yapmayan Ergen, geçtiğimiz gün İmamoğlu ve ailesinin fotoğrafını paylaşarak İmamoğlu’nu tebrik etti.

‘’İstanbul ve Ülkemiz İçin Hayırlı Olsun.’’

Ergen paylaşmış olduğu fotoğrafın altına; ‘’Tebrikler eşine ve çocuklarına hep aşkla bakan ve her fırsatta ailesine minnetle teşekkür eden Ekrem İmamoğlu İstanbul ve ülkemiz için hayırlı olsun" notunu düştü.

Ergen AK Parti adayı Binali Yıldırım’ı da şu sözlerle tebrik etti;

 "Rakibim Ekrem İmamoglu'nu tebrik ederim diyen Binali Yıldırım'ı konuşması ve temennileri için tebrik ederim. İstanbul için hayırlı olsun... Saygı, hoşgörü ve umutla"

ekrem imamoğluekrem imamoğlu

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 17:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler