Her Şey Gerçekten İYİ Mi?

İYİ Parti'de kritik isimler bir bir dökülmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre İYİ Parti İstanbul Milletvekili Fatih Mehmet Şeker istifa dilekçesini Yargıtay'a teslim ederek partiden habersiz istifa etti.

Her Şey Gerçekten İYİ Mi?

Bu sene 24 Haziran seçimleri için hızlı bir tanıtım ve miting programı ile kendisini gösteren; kısa sürede kalabalık bir yönetim ekibi ile mecliste de kendisine yer bulan İYİ Parti'de bir süre sonra yıkımlar başlamıştı. İlk etapda partinin kamp çalışması sonrasında Meral Akşener'in başkanlık görevinden ayrılacağını açıklamasıyla başlayan deprem, önemli isimlerin istifaları ile devam etti ve bugün de İYİ Parti İstanbul Milletvekili Fatih Mehmet Şeker istifasını verdi. Partiden ayrılma nedeni öğrenilemeyen Şeker'in kararı ile ilgili basına çeşitli iddialar da atıldı.

KENDİSİNE ULAŞILAMIYOR

İYİ Parti'nin önemli isimlerinin istifasında son dalga olarak gündeme gelen Fatih Mehmet Şeker'in istifasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kritik bir açıklamada bulundu. Parti yönetiminin, Şeker'in telefonunun kapalı olması nedeniyle iletişim kuramamasının ardından ve Şeker'in partiye bilgilendirme sağlamaksızın doğrudan Yargıtay'a dilekçe vererek istifa etmesinin sonrasında Akşener; eğer gerçekten ilkeli bir şahıs ise partiden istifa ettiği gibi, milletvekilliğinden de istifa etsin dedi.

Kısa bir süre önce İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz'ın da istifa edip Milliyetçi Hareket Partisi'ne geçmiş olması akıllarda benzer bir geçişin olup olmayacağı sorusunu uyandırdı ancak henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 23:26

YORUM EKLE