İmamoğlu İlk İcraatini Açıkladı, Bu İcraat En Çok Öğrencileri Sevindirecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu mazbatasını alıp göreve başladıktan sonra yapacağı icraatlerden bahsetti. İmamoğlu ilk işinin aylık öğrenci kartını 50 liraya indirmek olduğunu söyledi.

İmamoğlu İlk İcraatini Açıkladı, Bu İcraat En Çok Öğrencileri Sevindirecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sayım sonuçları açıklandıktan sonra Büyükşehir Belediye başkanı sıfatıyla dün mazbatasını teslim aldı. İstanbul'un yeni Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu mazbatasını alıp bir önecki Belediye başkanından görevi devraldıktan sonra yaptığı açıklamalarda göreve geldikten sonra yapacağı icraatlerden bahsetti. İmamoğlu ilk işinin aylık öğrenci kartını 50 liraya indirmek olduğunu söyledi. 

Siyasiler ve hükümet yetkilileriyle bir araya gelmesinin önünde hiç bir engel olamayacağına  dikkat çeken İmamoğlu, "Bu ülkenin cumhurbaşkanı, bakanları kim olursa benim onların ellerini sıkmak için hiç bir engelim yok." ifadelerini kullandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, seçimlerden önce söz verdiği öğrencilere aylık akbil kartının 50 TL'ye indirilmesinin yapacağı ilk işlerden biri olacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 14:54

YORUM EKLE
YORUMLAR
A,kadir calıgu
A,kadir calıgu - 1 yıl Önce

Yorum yok


Popüler Haberler