Meral Akşener Partisinin Grup Toplantısında Berat Albayrak Taklidi ile Alkış Topladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak taklidi ile alkış topladı. Akşener'in Bakan Albayrak'ı taklit ettiği video sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor.

Meral Akşener Partisinin Grup Toplantısında  Berat Albayrak Taklidi ile Alkış Topladı

Ekonominin son durumu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ‘’Burası çok önemli.’’ sözlerini taklit ederek sosyal medya gündemine oturdu. Genel Başkan Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.

Sözlerinde Albayrak’ı hedef alan Akşener, ‘’Ekonomi powerpoint sunumlarıyla değil, yatırım ve üretimle ayağa kalkar.’’ ifadelerini kullandı. Ekonomide toparlanmanın ilk şartının güven olduğunu işaret eden Akşener’in gündeminde reform paketi de vardı.

Reform Değil Soygun Paketi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı reform paketini de gündemine alan Akşener, BES’ten çıkmanın yasaklanacağını konuşarak maaşlardan kesinti yapılacağını ve bunun halka reform olarak tanıtıldığını anlattı. İşte Akşener’in izleme rekorları kıran o videosu;

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 13:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler