Saadet Partisi 23 Haziran İstanbul Seçimleri Kararını Açıkladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 23 Haziran tarihinde yapılacak olan İstanbul seçimleriyle ilgili kararını açıkladı. Saadet Partisi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine Necdet Gökçınar'la katılıyor.

Saadet Partisi 23 Haziran İstanbul Seçimleri Kararını Açıkladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Gökçınar ile devam etmeye ve seçime katılmaya karar verdiklerini bildirdi. Necdet Gökçınar, 31 Mart'ta yapılan  seçimlerde 103 bin 364 oy almıştı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu;

"Yüksek Seçim Kurulu’nun hukuk kurallarını, kendi içtihatlarını ve teamülleri hiçe sayarak vermiş olduğu İstanbul seçimlerini iptal ve yenileme kararıyla ülkemiz yeni bir süreçle yeni bir tercihle karşı karşıya bırakılmıştır.

Saadet Partisi olarak bütün çabamız ve ümidimiz bu yeni sürecin Türkiye’nin normalleşmesine vesile olması, kutuplaşmanın ortadan kalkması ve toplumun her kesimini derinden etkileyen ekonomik ve sosyal sıkıntıların giderilmesi içindir.

İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 20:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler