Yıldırım - İmamoğlu Canlı Yayınını Uğur Dündar mı Yönetecek? Yıldırım'dan Uğur Dündar Çağrısı

AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayı, Ekrem İmamoğlu ile birlikte yapılması planlanan yayın ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Binali Yıldırım’dan İmamoğlu ile Yapılacak Yayın Hakkında Flaş Açıklamalar! İşte Binali Yıldırım’ın yapılacak yayın ile ilgili söylemleri…

Yıldırım - İmamoğlu Canlı Yayınını Uğur Dündar mı Yönetecek? Yıldırım'dan Uğur Dündar Çağrısı

Binali Yıldırım’dan İmamoğlu ile Yapılacak Yayın Hakkında Flaş Açıklamalar!

Binali Yıldırım Kastamonu Belediyesini ziyaret etmesi sonrasında basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılması düşünülen yayın hakkında iki partinin yetkililerinin de çalışma üzerinde olduklarını ve birbirleriyle görüştüklerini, kendi tercihinin herhangi bir kanalda olması yerine kanalların bu yayın hakkında duyuru yapmaları yönünde olduğunu ifade etti.

Böylece hangi kanalda yayın yapılacağına dair tartışmaların da son bulacağından bahsetti. Programı kimin yöneteceği konusunda çıkan tartışmalara ise kendisinin Uğur Dündar’ı tercih edeceğini ama farklı birinde karar kılınırsa ona da sorun çıkarmayacağını belirtti.

Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz ziyaretleri yapmasıyla ilgili olarak bir soruya yanıt veren Yıldırım, Ziyaretten geriye devletin Valisine ağır küfür, devletin polisine ağza alınmayacak sözler kaldığını söyledi. Siyaset içinde olan herkesin kesinlikle insanlara karşı hassas davranıyor olması gerekliliğine vurgu yaptı.

Doğal olarak CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu valisine söylediği sözün kabul edilemez olduğunu ve şiddetle kınadığını ve İstanbul gibi büyük bir şehri yönetmeye aday olan birinin bu şekilde söylemlerde bulunmasının yanlış olduğunu belirtti. Ayrıca kendisinden özür dilemesini beklediğini de ifade etti.

Adaylar Dündar’la mı çıkacaklar? Dündar'dan Yıldırım'ın çağrısına cevap geldi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 11:13

YORUM EKLE

Popüler Haberler