Ahmet Çakar Twitter Üzerinden Serkan Çınar’a Yüklendi!

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Twitter hesabı üzerinden Rizespor - Galatasaray müsabakasını yöneten Serkan Çınar'a sert sözlerle yüklendi. Çakar, müsabakayı Türkiye futbolunun 11 Eylül'ü olarak değerlendirdi ve Çınar'ın VAR hakemiyle bilerek ve isteyerek suç işlediğini savundu.

Ahmet Çakar Twitter Üzerinden Serkan Çınar’a Yüklendi!

Ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar Twitter hesabından Rizespor – Galatasaray müsabakasını yöneten Serkan Çınar’ı eleştirdi. Müsabakada verdiği tartışmalı kararlarla medya ve sosyal medyanın gündemine oturan Çınar’a birçok futbol yorumcusu tarafından sert eleştiriler yöneltildi. Çakar, Rizespor – Galatasaray müsabakasında alınan kararları bir hakem operasyonu olarak nitelendirerek Türk futbolunun 11 Eylül’ü değerlendirmesinde bulundu.

VAR Hakemiyle Müşterek Suç İşliyor

Çakar, ‘’Rize-Galatasaray maçında Serkan Çınar, maçı bir takıma kazandırabilmek için VAR hakemiyle müşterek olarak bilerek ve isteyerek suç işliyor.’’ ifadelerini kullandı. ‘’Bu iş böyle gitmez.’’ diyerek konuşan Çakar’ın yaptığı paylaşım on binlerce beğeni ve RT aldı.

Maçta Ne Oldu?

Galatasaray, Rizespor karşısında 2-1 gerideyken uzatma dakikalarında penaltı kazanarak Diagne ile skoru 2-2’ye getirdi. 90+7’de yeniden sahneye çıkan Diagne, bir gol daha kaydederek skoru 3-2’ye getirdi.

Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar’da müsabakanın hakemi Serkan Çınar’ı sert sözlerle eleştirdi. Ercanlar Twitter hesabından, ‘’Serkan Çınar’ı tebrik ederim. Gereğini yaptı. Ben hayatımda bu kadar utanmazca bir ligin şampiyonunun belirlendiğini görmedim. Yuh…’’ ifadelerini kullandı.

Son Müsabakada Galatasaray 5-1 Galip Gelmişti

Çınar, son olarak 3 Kasım 2017 günü Galatasaray – Gençlerbirliği maçını yönetmiş ve sarı kırmızılı ekip müsabakadan 5-1 galip ayrılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 16:58

YORUM EKLE