Ali Ece'den yeni transfer Adil Rami yorumu!

Fenerbahçe Fransız stoper Adil Rami ile görüşmelere başlamak için oyuncuyu İstanbul’a getirdi. Görüşmeler devam ederken Ali Ece’den yeni transfer Adil Rami yorumu geldi. Yakın zaman içerisinde imzaların atılması beklenirken oyuncu hakkında değerlendirmeler yapıldı…

Ali Ece'den yeni transfer Adil Rami yorumu!

Fenerbahçe’nin transfer etmek için Fransa’dan getirdiği Adil Rami hakkında taraftarların araştırmaları devam ediyor. Stoper bölgesinde görev yapan Fransız oyuncu Adil Rami şu sıralarda Fenerbahçe yönetimi ile görüşmek için İstanbul’da bulunuyor. Futbol yorumcusu Ali Ece ise Fenerbahçe’nin gündeminde yer alan Fransız stoper oyuncusu için bazı değerlendirmelerde bulundu.

NTV kanalında yayınlanan 90+ programına katılan futbol yorumcusu Ali Ece Adil Rami’nin çok iyi bir kariyeri olduğunu, Fransa Milli Takımı için çok önemli bir stoper oyuncusu olduğunu ve formun geçici, klasın kalıcı olduğunu ifade etti. Fakat oyuncunun aynı zamanda riskli bir transfer olduğunu da belirtti.

Ali Ece’den yeni transfer Adil Rami yorumu! ile ilgili görsel sonucu

Riskli olmasının sebebinin ise  tekrar form tutmasının kolay mı yoksa zor mu olacağının bilinmediğinden kaynaklı olduğunu söyleyen Ece, Zanka’nın şu anda Fenerbahçe’nin elindeki en iyi stoper olduğunu ekledi. Lig maçında Zanka’nın son derece iyi bir performans gösterdiğini söyleyen Ali Ece, Fransa Milli Takım formasının kapılmasının çok zor olduğunu, o dönemlerde oyuncunun çok iyi iş başardığını söyleyerek değerlendirmelerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 22:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dede
Dede - 10 ay Önce

hiç planlama yok gsde fenerde bjk de. çöpler doldu yine.


Popüler Haberler