Ali Koç Merak Edilenleri Yanıtladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, takımın durumu, teknik direktör değişikliği ve takımdan kadro dışı bırakılan oyuncularla ilgili merak edilen soruları cevapladı.

Ali Koç Merak Edilenleri Yanıtladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, mevcut tablonun yapılan tahminlerden çok daha uzak olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Şuana kadar 11 transfer yapıldığına dikkat çeken Koç, takımının Beşiktaş ve Başakşehir karşılaşmalarında sergilediği performansından memnun olduğunu aktardı. Bir sonraki aylarda performansın daha da artacağını temenni eden Başkan Koç, finansal sıkıntılara dikkat çekti. Başa geldiğinde takımın ciddi mali sıkıntıları olduğunu kaydeden Koç, ilerleyen günlerde daha olumlu sonuçlar alınacağını paylaştı.

Ersun Yanal İddialarına Noktayı Koydu

İsmi Fenerbahçe’yle anılan teknik direktör Ersun Yanal iddiaları için Ali Koç, planlarının arasında Yanal’ın olmadığını aktardı. Kendisiyle herhangi bir görüşmenin yapılmadığını duyuran Başkan, Ersun Yanal iddialarına çizgiyi çekti.

Süresiz kadro dışı bırakılan Aatif ve Dirar hakkında da konuşan Koç, iki oyuncunun ciddiyetten uzak olduğunu dile getirdi. Oyuncuların ekipten koptuğunu paylaşan Başkan, takımın içindeki gruplaşmalardan da söz etti.

Başkan Koç sözlerinde kulüpte 16 sene file bekçisi olan başarılı kaleci Volkan Demirel’e de yer verdi. Demirel’in kendisine saygısızlık yaptığını söyleyen Koç, kendisiyle birebir konuştuğunu aktardı. Başkan, Volkan’ın kadro dışı kalmasının bir diğer sebebinin ise düşük performansı olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 19:00

YORUM EKLE