Arda Turan Galatasaray'a dönecek mi? Arda Turan ile Terim arasında buzlar eridi

Arda Turan ile Fatih Terim arasındaki buzlar eridi! Arda Turan Galatasaray’a dönecek mi? Arda Turan’ın Galatasaray’a dönmek istediği ve bu transfer için Fatih Terim ile Arda Turan arasındaki buzların eridiği iddia edildi.

Arda Turan Galatasaray'a dönecek mi? Arda Turan ile Terim arasında buzlar eridi

Galatasaray’da Arda Turan’la ilgili sesler çıkmaya başladı. Bir süredir yuvaya geri dönmek istediği iddia edilen Arda Turan konusunda son günlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Fatih Terim’in de Arda Turan transferine onay vermesinin ardından yönetim çalışmalara başladı.

Kırgınlıklar Geride Kaldı

Fatih Terim’in, Milli Takımı çalıştırdığı dönemde Arda Turan ile arasında kırgınlıklar olmuştu. Terim’in eski öğrencisi ile arasındaki buzların eridiği öğrenildi. Milli futbolcunun eski kulübüne dönmeyi çok istediği ve gelişmeleri heyecanla izlediği öne sürüldü.

Başakşehir Elden Çıkarmak İstiyor

Bonservisi Barcelona’da bulunan Arda Turan’ın Başakşehir ile 1 yıl daha kiralık sözleşmesi var. Başakşehir’in yüksek maliyeti nedeniyle Arda’yı elden çıkarmak istediği öğrenildi.

Yönetim Fatih Terim ile Görüşme Yapacak

Galatasaray yönetiminin Arda Turan transferini bitirmeye yakın olduğu iddia edildi. Yönetim Fatih Terim ile görüşme yaparak transferi olumlu olarak bitirmeyi planlıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 20:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler