Arda Turan, Galatasaray'a Geri Dönecek mi? Albayrak Açıkladı!

Başakşehir ile sözleşmesi sona eren Arda Turan hakkında transfer dedikoduları çıkmaya başladı. Barcelona’nın futbolcusu olan Arda Turan Galatasaray’a dönecek mi? Abdürrahim Albayrak açıkladı.

Arda Turan, Galatasaray'a Geri Dönecek mi? Albayrak Açıkladı!

Arda Turan’ın Başakşehir ile sözleşmesi sona erdi. Yıldız oyuncunun yeni adresinin neresi olacağı oldukça merak ediliyor. Galatasaray’a dönüp dönmeyeceği merak edilen oyuncu hakkında Abdürrahim Albayrak açıklamalarda bulundu.

CNN Türk'te Hakan Çelik'in sunduğu 'Hafta sonu' programına katılan Albayrak, Arda Turan’ın hakkında transfer açıklamaları yaptı. Galatasaray’ın ikinci başkanı olan Albayrak,  "Benim bilgim dahilinde değil, hocamla da konuşmadım.  Kutlama sonrası bir araya geleceğiz, konuşacağız. Fatih hocanın talebi sonrası konuşacağız. Transferler hocaya sorularak yapılmalı. Galatasaray'da tüm branşlarda şampiyon olduk." açıklamasını yaptı.

Arda Turan’ın şu sıralar İtalyan futbol takımı Inter ile adı anılıyor. Yıldız oyuncunun Barcelona'dan bonservisi ile ayrılma ihtimali azken, kiralık olarak başka bir takıma gitmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 08:14

YORUM EKLE