Audi Cup 2019 turnuvası ne zaman başlayacak? Audi Cup Hangi takımlar arasında oynanacak?

En önemli hazırlık turnuvalarından olan Audi Cup’ta bu yıl Fenerbahçe’de yer alacak. Audi Cup 2019 ne zaman başlayacak? Audi Cup hangi yalımlar arasında oynanacak? Fenerbahçe’nin de yer alacağı Audi Cup turnuvasında Avrupa’nın dev kulüpleri yer alacak.

Audi Cup 2019 turnuvası ne zaman başlayacak? Audi Cup Hangi takımlar arasında oynanacak?

Fenerbahçe ile birlikte Bayen Münih, Real Madrid ve Tottenham’ın yer aldığı Audi Cup, Bayen Münih’in stadı olan Allianz Arena’da yapılacak. Audi Cup’ta bu sezon Fenerbahçe de yer alacak. Geçen sezonu hayal kırıklıklarıyla bitiren sarı lacivertli ekip, yeni transferleriyle büyük rakiplerine karşı boy gösterecek.

Audi Cup 2019 Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Sezon öncesi yapılan en önemli hazırlık tunuvalarından olan Audi Cup, bu sezon 30- 31 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Tunuvada Fenerbahçe, Real Madrid, Bayen Münih ve Tottenham Hotspur yer alıyor. Biletler 25 Euro’dan www.audicup.com adresinden satın alınabilecek. Audi Cup 2019’u ülkemizde hangi kanalın yayınlayacağı henüz açıklanmadı.

30 Temmuz günü 2 maç oynanacak. İlk maçta Real Madrid ve Tottenham karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından Bayen Münih ve Fenerbahçe sahaya çıkacak. Kaybeden takımlar 31 Temmuz günü üçüncülük için mücadele edecek. Üçüncülük maçının ardından final maçı oynanacak. Maçların başlama saati Türkiye saati ile 19:00 ve 21:30 olarak belirlendi. Bir bilet ile aynı gün oynanan iki maç izlenebilecek.

Audi Cup 2019 Fikstür

30 TEMMUZ

TSİ 19:00 Tottenham-Real Madrid

TSİ 21:30 Bayen Münih-Fenerbahçe

31 TEMMUZ

TSİ 19:00 3.'lük maçı

TSİ 21:30 Final maçı

Audi Cup Nedir?

Audi Cup, Alman devi Bayen Münih’in ev sahipliği yaptığı ve dört takımın katıldığı bir tunuvadır. Audi Cup ilk kez 2009 yılında, yani Audi markasının 100. yılında yapılmaya başlandı. Avrupa’nın en önemli hazırlık tunuvalarından olan Audi Cup tunuvasını, Bayen Münih 3 kez, Barcelona ve Atletico Madrid birer kez kazandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 20:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler